Inżynier sprzedaży aparatury i systemów pomiarowych

Firma AM Technologies Sp. z o.o. Sp.k., dystrybutor zaawansowanej aparatury pomiarowej i integrator systemów pomiarowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżyniera sprzedaży aparatury i systemów pomiarowych

Osoba odpowiedzialna będzie za telefoniczny kontakt z klientami, aktualizację bazy danych firmy w zakresie zainteresowań i potrzeb klientów oraz wsparcie techniczne zespołu inżynierów sprzedaży.
 
Idealny kandydat to student 5 roku elektroniki posiadający wiedzę techniczną z zakresu urządzeń pomiarowych lub inżynier elektronik. Ze względu na codzienne kontakty z przedstawicielami producenta niezbędna jest znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
 
Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, codzienny kontakt z najnowszą technologią, pracę w międzynarodowym środowisku, bardzo dobre warunki i atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na praca@amt.pl

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Galeria