Odbiornik PXE EMI rozszerzony do 44 GHz


Keysight Technologies dostarcza wysokiej jakości odbiornik PXE EMI
Rozszerza zasięg częstotliwości do 44 GHz, aby spełnić wymagania dotyczące testów zgodności EMC

Santa Rosa, Kalifornia, 24 października 2018 r. - Keysight Technologies, Inc. (NYSE: KEYS), wiodąca firma technologiczna, która pomaga przedsiębiorstwom, usługodawcom i rządom przyspieszać innowacje, rozszerzyła pasmo N9048B PXE Electromagnetic Interference (EMI) receiver z 26,5 GHz do 44 GHz umożliwiający klientom spełnienie aktualnych i nadchodzących wymagań w zakresie testów zgodności według różnych organów normalizacyjnych, w tym MIL-STD-461G i FCC część 15.

Branża komórkowa (5G) i motoryzacyjna muszą wykorzystywać wyższe częstotliwości, aby dostarczać nowe aplikacje wymagające zwiększonych zasobów widma do przenoszenia dużych ilości danych z większą prędkością. Aplikacje o wyższej częstotliwości muszą spełniać wymogi testów kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) i wymagań komercyjnych, zanim zostaną wprowadzone na rynek. Odbiorniki EMI mierzą niepożądane emisje przy wysokich częstotliwościach generowanych przez testowane urządzenie (DUT).
 
„Oferując wiodące w branży oprogramowanie aplikacyjne i skoncentrowane na EMC, Keysight 44 GHz PXE umożliwia laboratoriom certyfikacyjnym pewną obsługę każdego nowego produktu, który wymaga testów zgodności i zgodności ze standardami CISPR 16-1-1: 2019 i MIL-STD-461G (2015) ”- powiedział Joe Rickert, wiceprezes i dyrektor generalny działu badań i rozwoju pomiarów wysokich częstotliwości w grupie rozwiązań komunikacyjnych Keysight.
 
PXE firmy Keysight to zgodny z normami odbiornik EMI i analizator sygnałów diagnostycznych, który zapewnia dokładność, powtarzalność i niezawodność potrzebne do niezawodnego testowania. Obsługując teraz zakres częstotliwości 2 Hz - 44 GHz, odbiornik PXE EMI firmy Keysight zapewnia:
• Czułość, która umożliwia wykrywanie niewielkich sygnałów zbliżonych do poziomu szumu powszechnych w pomiarach emisji promieniowanej zgodnych z EMC, umożliwiając klientom identyfikację emisji spowodowanych przez ich urządzenie.
• Pełna zgodność z CISPR 16-1-1: 2019 i MIL-STD-461G (2015), zapewniając zgodność urządzeń z nowymi światowymi i regionalnymi standardami.
• Skanowanie w dziedzinie czasu (TDS) i przyspieszone funkcje TDS w celu spełnienia wymagań pomiaru czasu oczekiwania, przy jednoczesnym skróceniu czasu skanowania i testowania odbiornika z wielu godzin do sekund.
• Pełna widoczność sygnału, gdzie skanowanie w czasie rzeczywistym (RTS) zapewnia przechwytywanie i analizę sygnału bez przerw w paśmie do 350 MHz i jednocześnie wyświetla domenę częstotliwości, dziedzinę czasu i spektrogram, z trzema detektorami EMC, umożliwiającymi klientom lepsze zrozumienie ich sygnałów.

Na temat Keysight Technologies
Keysight Technologies, Inc. (NYSE: KEYS), wiodąca firma technologiczna, która pomaga przedsiębiorstwom, usługodawcom i rządom przyspieszać innowacje. Rozwiązania Keysighta optymalizują sieci i wprowadzają produkty elektroniczne na rynek szybciej i przy niższych kosztach dzięki rozwianiom wspierającym wszystkie fazy powstania produktu od symulacji projektu, przez walidację prototypów, przez test produkcyjny po optymalizację w sieciach i środowiskach chmurowych. Keysight Technologies dostarcza rozwiązania dla wszystkich rynków związanych z komunikacją, lotniczego i obronnego, motoryzacyjnego, energetycznego, półprzewodnikowego i elektroniki ogólnej. Keysight wygenerował przychody w wysokości 3,9 mld USD w roku finansowym 2018. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.keysight.com.
 

Galeria