34901A

20 kanałowy multiplekser ogólnego przeznaczenia

Kup tą kartę w wersji powystawowej
-20 kanałów 
- prędkość odczytu do 60 kanałów/s
- skanowanie dwu i cztero-przewodowe
- wbudowane połączenie termoparowe 
- napięcie do 300 V  

Multiplekser 34901A - sprawdzone narzędzie do ogólnych zastosowań

Multiplekser 34901A Keysight Technologies jest najbardziej wszechstronnym multiplekserem przeznaczonym do szeroko pojętych ogólnych zastosowań. Niezawodne urządzenie łączy w sobie wielofunkcyjny switching z szybkim odczytem 60 kanałów na sekundę. Karta umożliwia wykonywanie jednoczesnych pomiarów zarówno 2-przewodowych jak i 4-przewodowych. Dodatkowe dwa kanały prądowe (w sumie 22 kanały) zdolne przełączać prąd do 1 A do wbudowanego w 34970A/72A multimetru cyfrowego pozwalają dokonywać pomiary prądu bez potrzeby dodatkowego bocznika.

Za pomocą tej karty jesteś w stanie wykonać pomiary: temperatury: 2 i 4 przewodowe RTD, napięcie AC i DC, rezystancja 2 i 4 przewodowo, częstotliwość, okres,prąd AC i DC. Więcej informacji odnajdziesz na schemacie poniżej.

 

Wybierz multiplekser doceniany przez fachowców w branży

Wśród naszych produktów odnajdziesz jedynie modele, które znane są jako bezawaryjne, trwałe i po prostu dobre. Słuchamy opinii naszych klientów i bacznie obserwujemy nowości pojawiające się na rynku. Chcemy dać Ci pewność, że sprzęt znaleziony na naszej stronie z pewnością wykona powierzone mu zadanie, a ty będziesz mógł cieszyć się szybką i efektywną pracą. Do takich urządzeń z pewnością można zaliczyć 20 kanałowy multiplekser ogólnego przeznaczenia 34901A​. W razie, gdybyś chciał zasięgnąć rady specjalisty lub dowiedzieć się więcej na temat tego modelu - zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail. Nasi fachowcy z pewnością doradzą Ci najlepszy wybór.
34901A schemat