Analizatory obwodów P50xxA do 53 GHz | AM Technologies

USB Vector Network Analyzer (VNA)

  • Zakres częstotliwości od 9 kHz do 53 GHz
  • Elastyczny, wysokowydajny kompaktowy VNA
  • Wybierz spośród szerokiej gamy aplikacji pomiarowych, aby uzyskać głębszy wgląd w swój test RF
  • Posiada ten sam intuicyjny interfejs graficzny, co wysokowydajne PNA Keysight
  • Szybka kalibracja dzięki obsłudze wszystkich modułów elektronicznej kalibracji (ECal) Keysight
Swoboda analizy sieci przenośnych nie musi oznaczać kompromisu w wydajności. Seria P50xxA zapewnia najwyższą wydajność i elastyczność przenośnej serii Keysight Streamline. Zyskaj zaufanie do swoich pomiarów dzięki najlepszej w swojej klasie wydajności oferującej szybkie, niezawodne i powtarzalne wyniki. Poznaj pełną charakterystykę swoich urządzeń dzięki bogatemu portfolio aplikacji, które przekształcają kompaktowy analizator sieci w kompletne rozwiązanie do pomiaru RF.

Seria P50xxA, należąca do serii Streamline firmy Keysight, oferuje wydajność wymaganą do testowania pasywnych komponentów, wzmacniaczy, mikserów lub przetwornic częstotliwości. Analizator sieci wektorowej (VNA) zapewnia najlepsze w swojej klasie kluczowe specyfikacje, takie jak zakres dynamiczny, prędkość pomiaru, śladowy hałas i stabilność temperatury. Wybierz spośród modeli 2- lub 4-portowych do 53 GHz lub 2-, 4- lub 6-portowych do 20 GHz. VNA jest zapakowany w kompaktową obudowę i jest kontrolowany przez komputer zewnętrzny z potężnymi możliwościami i funkcjami przetwarzania danych.

P50xxA wykorzystuje tę samą naukę pomiarów, co inne VNA Keysight, takie jak VNA PNA, ENA i PXI. Wspólna platforma oprogramowania ułatwia wybór odpowiedniego poziomu wydajności, aby dopasować go do budżetu i potrzeb pomiarowych. Ta wspólność gwarantuje spójność pomiaru, powtarzalność i wspólny interfejs zdalnego programowania dla wielu instrumentów w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji.