filtruj:

kliknij aby filtrować:

Pasmo przenoszenia

+ -

Próbkowanie

+ -

Pamięć

+ -

Kanały

+ -

System operacyjny

+ -

Rozdzielczość

+ -

Komunikacja

+ -

Oscyloskop cyfrowy 2000X - niewielki budżet, wielkie możliwości

Przyjęło się, że cena produktu jest odwzorowaniem jego jakości oraz możliwości. Oscyloskop cyfrowy 2000X skutecznie neguje to przeświadczenie. Urządzenia serii 2000X producenta Keysight Technologies zostały zaprojektowane i stworzone zgodnie z najnowszą technologią, co stawia je w bardzo pozytywnym świetle. Tym bardziej, że wiele modeli posiada funkcje, których nie sposób znaleźć w innych sprzętach zaliczających się do tej kategorii. Oscyloskop cyfrowy 2000X sprawdzi się bardzo dobrze zarówno w profesjonalnym laboratorium, jak i podczas nauki. W zależności od modelu, sprzęt posiada szerokość pasma 70, 100, lub 200 MHz. Podobnie jest z ilością kanałów. Oscyloskopowy cyfrowe 2000X zostały wyposażone w 2 lub 4 kanały analogowe, a niektóre z nich otrzymały dodatkowo 8 kanałów cyfrowych. To jednak nie wszystko. Produkty z tej serii cechują się także pamięcią wynoszącą 2 Mpkt.

Oscyloskop cyfrowy 2000X - co warto o nim wiedzieć?

Każdy oscyloskop cyfrowy 2000X wyróżnia się odświeżaniem sięgającym 50,000 przebiegów/s, a jeden z nich, model DSOX2PLUS zwiększa częstotliwość odświeżania nawet do 200 000 wfm/s. Warto dodać, że jeden z nich, a konkretnie model X-2000A może być kontrolowany zdalnie. Tą wyjątkowa funkcjonalność obsługuje przeglądarka internetowa Web Browser Control. Próbkowanie w urządzeniach serii X-200A wynosi 2 GSa/s. Duże wyświetlacze, w niektórych produktach sięgające nawet 8,5 cala w znaczący sposób ułatwiają każdego rodzaju pracę. Innowacyjność oraz spełnianie potrzeb użytkownika - właśnie w ten sposób można opisać oscyloskop cyfrowy 2000X.

Czy oscyloskop cyfrowy 2000X to rozsądny wybór?

Każdy model wchodzący w skład serii 2000X cechuje się wielozadaniowością oraz mnogością funckji. Co więcej, wszystkie z tych urządzeń powstały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cieszą się długą żywotnością. Dzięki tak wielu wbudowanym przyrządom mogą Państwo wybrać narzędzie, które będzie idealne do zadań mu przeznaczonych. Oscyloskop cyfrowy w AM Technologies to gwarancja jakości i zadowolenia.