filtruj:

kliknij aby filtrować:

Pasmo przenoszenia

+ -

Próbkowanie

+ -

Pamięć

+ -

Kanały

+ -

System operacyjny

+ -

Rozdzielczość

+ -

Komunikacja

+ -

Oscyloskop cyfrowy 3000T - nowoczesne rozwiązanie, jeszcze większe możliwości

Tworząc serię produktów 3000T, firma Keysight Technologies poszła o krok dalej i stworzyła innowacyjne urządzenia, które są wyjątkowo skuteczne. Każdy oscyloskop cyfrowy 3000T może poszczycić się wyzwalaniem dotykowym. Dzięki temu, w wielu sytuacjach nie ma konieczności używania pokręteł, ponieważ działania można realizować za pomocą ekranu dotykowego. Co więcej, oprócz znaczącego ułatwienia pracy, pojemnościowy ekran daje możliwość bezproblemowego zdefiniowania strefy wyzwolenia. To sprawia, że oscyloskop cyfrowy 3000T w swojej kategorii nie ma sobie równych. Kolejnym, niepodważalnym atutem produktów należących do tej serii jest odświeżanie na poziomie 1 0000 0000 przebiegów na sekundę. Takie wartości czynią te urządzenia niezwykle wydajnymi oraz tworzącymi wyjątkowo dokładne pomiary. W zależności od modelu szerokość pasma wynosi 100, 200, 350, 500 oraz 1000 Mhz. Jeżeli byłoby to niewystarczające, to każdy oscyloskop cyfrowy 3000T jest przystosowany do jego rozszerzenia.

Niezawodność w połączeniu z trwałością, czyli oscyloskop cyfrowy 3000T

W zależności od potrzeb, mogą Państwo wybrać oscyloskop z dwoma lub czterema kanałami analogowymi. Niektóre z urządzeń otrzymały dodatkowo 16 kanałów cyfrowych. Próbkowanie na poziomie 5 GSa oraz 4 Mpkt pamięci to wartości, które wyróżniają oscyloskop cyfrowy 3000T. Wbudowany generator arbitralny pozwala na przeprowadzenie jeszcze bardziej rozbudowanych działań. Większość modeli została wyposażona w interfejsy LAN, GPIB, USB, a także w menu w języku polski, co sprawia, że ich użytkowanie jest przyjazne i bardzo intuicyjne.

Dlaczego właśnie oscyloskop cyfrowy 3000T?

Producent Keysight Technologies słynie z tworzenia urządzeń o bardzo wysokiej jakości. Oscyloskopy cyfrowe serii 3000T powstały z myślą o bezproblemowym wykonywaniu dokładnych pomiarów. Najwyższej klasy materiały, z jakich zostały zbudowane te urządzenia świadczą o tym, że jest to produkt najwyższej klasy. Duże możliwości oraz wiele zastosowań - w taki właśnie sposób można zaprezentować oscyloskop cyfrowy 3000T. Zapraszamy do zapoznania się z każdym modelem!