filtruj:

kliknij aby filtrować:

Maksymalny zakres częstotliwości

+ -

Typ przyrządu

+ -

Analizatory impedancji - ekonomiczne rozwiązanie o szerokim zakresie pracy

Pomimo że istnieje wiele analizatorów, ciężko natrafić na taki, który będzie spełaniał dwie, podstawowe zasady. Po pierwsze będzie ekonomiczny, a zarazem efektywny, a po drugie będzie oferował szeroki zakres działania. Producent Keysight wziął to pod uwagę i stworzył analizatory impedancji, które sprostają tym wymogom, a nawet zaskoczą jeszcze bardziej. W ofercie AM Technologies znajdą Państwo modele tych urządzeń takie jak E4990A, E4991B, a także Wektorowy analizator sieci ENA E5061B. Wszystkie te trzy produkty posiadają jedną, bardzo istotną cechę. Jest nią dość duży jak na rozmiar urządzenia, bo 10,4 calowy, dotykowy ekran LCD. Dzięki niemu praca z użyciem analizatorów impedancji przebiega płynnie oraz bez zbędnych zakłóceń. Co więcej, w każdym urządzeniu, panel został rozmieszczony w taki sposób, aby konfiguracja oraz pomiary nie sprawiały nawet najmniejszych trudności. Pokrętło oraz przyciski są odpowiednio posegregowane, dzięki czemu, analizatory impedancji cechują się intuicyjną obsługą. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że wszechstronność to druga nazwa tych produktów. Swoje zastosowanie znajdą w wielu odrębnych dziedzinach przemysłu, takich jak lotnictwo, medycyna, czy motoryzacja. Analizatory impedancji sprawdzą się doskonale, jeżeli niezbędne jest Państwu narzędzie pracujące w różnych zakresach częstotliwości oraz odznaczające się niezawodnością.
 

Analizatory impedancji - specyfikacja

Wektorowy analizator sieci ENA E5061B oraz model E4991B charakteryzują się pracą w trzech różnych zakresach częstotliwości. Pierwszy z nich prowadzi działania w paśmie 5Hz - 500 MHz, 1,5 GHz oraz 3 GHz. Drugi zaś oferuje zakresy od 1 MHz do 500 MHz, 1 GHz i 3 GHz. Pod tym kątem, inaczej prezentuje się produkt z serii E4990A, który umożliwia pracę aż w pięciu zakresach, które wynoszą kolejno 20 Hz do 10, 20, 30, 50 oraz 120 MHz. Ponadto, jeżeli potrzebowaliby Państwo większego zakresu, istnieje możliwość aktualizacji. Każdy z modeli cechuje się innymi parametrami, dlatego warto na początku określić, jakie działania chcą Państwo realizować przy ich pomocy. Bardzo istotną rzeczą jest dokładność pomiarowa, która w każdym produkcie jest inna. Analizatory impedancji umożliwiają podłączenie dodatkowych narzędzi testowych, dzięki czemu mogą Państwo przeprowadzić wiele różnych działań przy pomocy wyłącznie jednego urządzenia. Analizatory impedancji to jedne z najskuteczniejszych przyrządów do charakteryzowania i oceny urządzeń półprzewodnikowych, a także elementów elektronicznych.
 

Analizatory impedancji jako urządzenia wysokiej klasy

W naszym sklepie znajdą Państwo nie tylko analizatory impedancji, ale także szereg innych urządzeń specjalistycznych. Każde z nich podchodzi od sprawdzonych producentów, którzy specjalizują się w produkcji takich przyrządów. Dzięki temu, mamy możliwość zapewnienia Państwu najwyższej jakości oraz bardzo precyzyjnych pomiarów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty.