filtruj:

kliknij aby filtrować:

Maksymalny zakres częstotliwości

+ -

Typ przyrządu

+ -

Analizatory obwodów czyli urządzenia o szerokim zastosowaniu

Duża część obecnie produkowanych urządzeń spełnia swoje zadanie w wielu branżach. Tego typu produkty cieszą się dużym uznaniem, ponieważ wykonują zaawansowane działania, będąc przy tym bardzo rozbudowanymi. Niezależnie od tego, czy są to gałęzie przemysłu czy też laboratoria badawczo-rozwojowe, takie urządzenia skutecznie usprawniają pracę. Do grupy opisywanych sprzętów należą analizatory obwodów. Intuicyjne w obsłudze, czytelne oraz kompaktowe - właśnie w taki sposób można je pokrótce opisać. W zależności od modelu, analizatory obwodów posiadają szeroki zakres dynamiki, przez co są wyjątkowe skuteczne w swoich działaniach. W naszym sklepie znajdą Państwo analizatory do obwodów do pracy w terenie, jak i stacjonarne. Zapraszamy do zapoznania się z każdym z nich.
 

Analizatory do obwodów w AM Technologies

Nasza oferta obejmuje kilkanaście modeli tych urządzeń, przy czym każde z nich posiada odmienne funkcje oraz atuty. Poszczególnymi modelami są: P937xA, Analizator widma FieldFox, ENA E5080A, Seria PNA-X, Seria PNA, Seria PNA-L N5230A, ENA E5072A, ENA E5071C, Wektorowy analizator sieci ENA E5061B, Wektorowy analizator sieci ENA E5063A oraz M9730A PXI VNA. Każde z tych urządzeń pochodzi od producenta Keysight, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że analizatory obwodów będące w AMT są najwyższej jakości. Większość z nich została wyposażona w ekran, który przejrzyście prezentuje wszystkie pomiary oraz wyniki. Poszczególne analizatory do obwodów posiadają również funkcję upgrade'owania, dzięki czemu w przyszłości nie zajdzie potrzeba wymiany ich na nowszy model. Jeśli priorytetem dla Państwa jest płynne działanie, a także długa żywotność produktu, to analizatory obwodów będą dobrym wyborem.
 

Analizatory obwodów to najnowocześniejsze rozwiązanie w profesjonalnym wydaniu

Bez względu na to czy zależy Państwu na pomiarach na falach milimetrowych, funkcji analizy mocy bezprzewodowej, czy też na kompatybilności ze wszystkimi zestawami kalibracyjnymi, analizatory do obwodów sprawdzą się doskonale. Te urządzenia w swojej kategorii nie mają sobie równych. W przypadku, jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat konkretnych modeli tych urządzeń, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.