Aparatura
pomiarowa

Masz pytania, znalazłeś niższą cenę?
  22 532 28 00    info@amt.pl     Formularz
  Jeśli masz pytania na temat innych produktów skontaktuj się z nami.

APARATURA POMIAROWA - NASZA OFERTA

Na stronie Am technologies znajdą Państwo urządzenia kontrolno - pomiarowe najwyższej jakości. Jako autoryzowany dystrybutor urządzeń tego typu, oferujemy Państwu szybki i łatwy dostęp do aparatury pomiarowej najlepszych światowych producentów. AMT od wielu lat specjalizuje się w dystrybucji przyrządów pomiarowych, dlatego mają Państwo gwarancję, że dostarczony przez nas produkt, będzie najwyższej klasy. W swojej ofercie AM Technologies ma takie urządzenia kontrolno - pomiarowe jak: oscyloskopy cyfrowe, multimetry cyfrowe, zasilacze, generatory funkcyjne i ARB, analizatory obwodów, analizatory widma, generatory sygnałów, mierniki RLC, częstościomierze, analizatory mocy, kalibratory przemysłowe, wzorce i termostaty, systemy akwizycji danych, anteny pomiarowe, kamery termowizyjne, sprzęt powystawowy oraz wiele innych. 

KONTROLNO POMIAROWE URZĄDZENIA GODNE UWAGI

W swojej ofercie posiadamy liczne urządzenia kontrolno - pomiarowe, wiodących marek (m.in. Keysight Technologies). Przykładowe urządzenia, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie to: oscyloskopy cyfrowe, zarówno ręczne(dają gwarancję dokładnych pomiarów w warunkach polowych, dzięki dużej pamięci i próbkowaniu ) jak i stacjonarne; multimetry cyfrowe do pomiaru podstawowych parametrów elektrycznych takich jak natężenie prądu, napięcie, rezystancji, częstotliwości, pojemności czy temperatury. Warto jest wspomnieć o tym, że nasza aparatura pomiarowa występuje zazwyczaj w różnych wariantach (np. multimetry występują w wersji ręcznej tradycyjnej, cęgowej oraz zaawansowanej wersji laboratoryjnej), tak aby znaleźli Państwo najodpowiedniejsze urządzenia. Inne urządzenia kontrolno pomiarowe to m.in.: analizatory widma (Spectrum Analayzer, EMC), które oferujemy zarówno ze wszystkimi dodatkowymi funkcjami oraz te bardziej ekonomiczne. Inny dostępny sprzęt to: generatory funkcyjne (Keysight); zasilacze laboratoryjne (Keysight); kalibratory przemysłowe (marka FLUKE); kamery termowizyjne (Keysight), wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu czy analizatory mocy w wersjach jednofazowych oraz trzyfazowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, dostępną na stronie AM Technologies.

AM TECHNOLOGIES - WYBÓR NAJLEPSZY Z MOŻLIWYCH

Od lat, AM Technologies chce dostarczać Państwu sprzęt najwyższej jakości. Zależy nam, aby każdy Klient decydujący się na skorzystanie z naszych usług był usatysfakcjonowany. Znamy się na tym doskonale, a aparatura pomiarowa i kontrolna to nasz świat. Dlatego, opierając się na naszym doświadczeniu, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą  AM Technologies oraz do kontaktowania się z naszymi ekspertami w celu opracowania najlepszych dla Państwa rozwiązań.