Kable mikrofalowe

Kable Maury Microwave wyznaczają standardy dla wysokowydajnych, wytrzymałych zespołów kabli mikrofalowych/RF. Przewody RF firmy MauryMicroWave to 4 serie: StabilityPlus™, StabilityPlus Low Profile™, StabilityFlex Low i Profile™ StabilityVNA™. 

Przewody mikrofalowe Maury Microwave występują w kilku zakresach częstotliwości: 18, 20, 26,5, 40, 50 i 67 GHz z najpopularniejszymi złączami SMA, N, 3,5 mm, 2,92 mm, 2,4 mm, 1,85 mm, 7 mm, TNCA zarówno żeńskie jak i męskie.
Długości oferowanych przewodów mikrofalowych zaczynają się od 60 cm i kończą na 2 metrach.
 

StabilityPlus™
Zaprojektowany specjalnie do zastosowań stabilnych fazowo i amplitudowo, Stability Plus™ oferuje doskonałą powtarzalność pomiarów nawet po wygięciu kabla. Dzięki wytrzymałej, trwałej konstrukcji i niewielkiej wadze Stability Plus'™, doskonała sprawiają, że idealnie nadaje się do codziennego użytku z VNA, przyrządami testowymi, testami laboratoryjnymi i systemami ATE.

StabilityPlus Low Profile™
To ta sama konstrukcja co Stability Plus™ w kompaktowej i elastycznej wersji.

StabilityFlex Low Profile™
StabilityFlex™ oferuje doskonałą wartość dzięki niskim kosztom, niskim stratom wtrąceniowym, doskonałym stratom odbiciowym, elastyczności oraz stabilności amplitudy i fazy. StabilityFlex™ to idealne połączenie do niezawodnych i powtarzalnych pomiarów w połączeniu z przyrządami testowymi, w tym testami laboratoryjnymi, charakterystyką na płytce i systemami ATE.

StabilityVNA™
Najlepsza w branży stabilność fazowa z wygięciem poprawia dokładność pomiaru i zapewnia powtarzalność i niezawodność pomiarów. Wyjątkowa elastyczność i antypoślizgowa opaska StabilityVNA™ zapewniają, że kable mogą być dowolnie ułożone bez sprężynowania lub naprężeń na testowanym urządzeniu.