Cyfrowe mierniki LCR przenośne i stacjonarne

Przenośny miernik RLC firmy Keysight doskonale sprawdzi się w pracach poza warsztatem, dzięki połączeniu z komputerem można na bieżąco zbierać wyniki. Stacjonarne mierniki charakteryzują się wyższym zakresem częstotliwości, lepszą dokładnością oraz szybkością pomiarów. Najlepsze modele umożliwiają także badanie impedancji przy wysokich częstotliwościach. Stosując cyfrowy miernik RLC możliwy jest kontakt z komputerem przy użyciu IR lub USB. Umożliwia to szybki odczyt danych oraz kompatybilność z różnymi urządzeniami.

Najnowocześniejsze technologie – mierniki RLC

Poszukując właściwej aparatury pomiarowej, powinniśmy sugerować się nie tylko ceną czy pożądanymi właściwościami, lecz przede wszystkim wysoką jakością. Oferujemy przyrządy wielu uznanych światowych marek, które tworzą sprzęt oparty na sprawdzonych regułach i materiałach. W zależności od funkcji przyrządu oraz parametrów jakie chcemy mierzyć, warto zapoznać się z możliwościami każdego prezentowanego modelu. Dążąc do najtrafniejszego wyboru jakimi są mierniki RLC, należy wziąć pod uwagę kilka następujących elementów.

AMT to autoryzowany dystrybutor mierników RLC. Sprawdźmy, który model będzie dla Państwa najlepszy!

Głównym zadaniem omawianych przyrządów, jest badanie takich parametrów, jak indukcyjność, pojemność i rezystancja. To doskonała aparatura pomiarowa, która sprawdzi się w szeroko rozumianej działalności związanej z elektrycznością. Bada i mierzy istotne właściwości, dlatego należy do jednych z częściej wykorzystywanych urządzeń. Istotnymi elementami, z którymi powinniśmy wiązać dobry miernik RLC to zakres częstotliwości oraz dokładność. Ponadto, aparat powinien zapewniać wysoką wydajność dla pasywnych komponentów produkcji, kilka zakresów pomiarów, szybkość oraz sprawne i wygodne połączenie z serwerem sieciowym czy komputerem.To pozwala na bieżące zbieranie i analizowanie wyników, tak potrzebne w komfortowej i efektywnej pracy. AMT jako dystrybutor znakomitej marki Keysight/Agilent prezentuje zatem takie modele mierników RLC, jak ręczny miernik U1700, standardowe E4980A E4980AL i E4982A. Co więcej, oferujemy również analizatory impedancji  Keysight, które uznawane są za najbardziej wydajne oraz dokładne w branży. Będą znakomitym wsparciem klasycznych pomiarów RLC, ubogacając otrzymywane wyniki.

Aparatura pomiarowa od AMT to sprawdzone przyrządy przydatne w wielu badaniach

Każdy z mierników analizujących indukcyjność, pojemność i rezystancję został opracowany w myśl najistotniejszych założeń oraz zadań, jakie powinny spełniać te aparaty. Wraz z zakupem otrzymują również Państwo cały komplet dodatkowego oprzyrządowania oraz gwarancję. Podczas dokonywania wyboru bądź w razie jakichkolwiek wątpliwości, doświadczeni specjaliści wspomogą swoją radą i kompetencjami. Oferowane przez AM Technologies nowoczesne oraz wysoce konfigurowalne mierniki RLC to gwarancja zachowania wszelkich wymaganych standardów. To również pewność, że długoletnia tradycja technologiczna AMT przyczyni się do Państwa pewności i sukcesu.