Multimetry ręczne służą do pomiaru wielu parametrów prądu z możliwością manualnego przełączania pomiędzy różnymi wartościami pomiarowymi. Jest to urządzenie dla osób, posiadających niezbędną wiedzę na temat pomiaru różnego typu wartości. Nieumiejętne używanie tego rodzaju sprzętu może doprowadzić nawet do jego awarii, dlatego że miernik nie przełącza automatycznie zakresów pomiaru. Stosuje się go do pomiaru  napięcia zmiennego i stałego oraz natężenia prądu stałego, rezystancji, wzmocnienia stałoprądowego, czy też spadku napięcia na diodzie.

filtruj:

kliknij aby filtrować:

Rodzaje pomiarów

+ -

Komunikacja

+ -

Rozdzielczość

+ -

Multimetry ręczne, czyli praktyczne urządzenia o szerokim zastosowaniu

Praca w terenie, która wymaga specjalistycznego oraz kompaktowego sprzętu to idealnie środowisko dla tych urządzeń. Multimetry ręczne zostały stworzone do działań w trudnych warunkach, gdzie sprzęty innych kategorii nie spełniłyby prawidłowo swojego zadania. Jedną z najważniejszych zalet tych produktów jest kompaktowy rozmiar oraz zgrabna, specjalnie wyprofilowana obudowa, która zapobiega wyślizgiwaniu się z dłoni. Multimetry przenośne charakteryzują się wykonywaniem dokładnych pomiarów zarówno w terenie, jak i wewnątrz pomieszczenia. W zależności od danego modelu, multimetry ręczne otrzymały różne dodatkowe funkcje. Model U1230A posiada wbudowaną latarkę, która umożliwia pracę nawet w ciemnych pomieszczeniach bez dostępu do światła słonecznego. Muiltimetr U1270A posiada zaś certyfikat klasy IP54, świadczący o wysokiej wodo i kurzoodporności. W naszym asortymencie znajdą Państwo multimetry ręczne do prawdziwych zadań specjalnych!

Multimetry przenośne - dlaczego są tak przydatne?

Produkty z tej kategorii odnzaczają się dużym, funkcyjnym pokrętłem, które odpowiada za większość funkcji. Dzięki niemu, mają Państwo możliwość ustawienia najważniejszych parametrów przy pomocy zaledwie jednej dłoni. Niezależnie od tego, czy do wykonywania działań potrzebują Państwo urządzenia o maksymalnym wskazywaniu 6000, 10 000, 30 000, 50 000 czy 60 000 cyfr, multimetry ręczne sprawdzą się doskonale. Każdy model posiada inną wartość wskazywania, dzięki czemu urządzenie może być wykorzystane do konkretnych celów.

Multimetry ręczne to przede wszystkim jakość

Każdy z multimetrów przenośnych dostępnych na stronie AM Technologies pochodzi od producenta Keysight Technologies. Dzięki temu, ten asortyment cechuje solidna jakość wykonania, co potwierdza model U1240C, który przetrwałby upadek nawet z 3 metrów. Dokładne pomiary prezentowane na przejrzystym i czytelnym wyświetlaczu to bez wątpienia duża zaleta tych urządzeń. Multimetry ręczne to doskonały wybór do działań w trudno dostępnych miejscach.