filtruj:

kliknij aby filtrować:

Rodzaje pomiarów

+ -

Komunikacja

+ -

Rozdzielczość

+ -

Testery rezystancji izolacji - dokładne urządzenia do zadań specjalnych

Wykonując działania w terenie oczekujemy od sprzętu, że będzie wytrzymały, poręczny i jednocześnie będzie odpowiednio spełniał swoje zadanie. Te 3 wymogi jeszcze niedawno były dość trudne do spełnienia, dziś natomiast są na porządku dziennym. Spełnia je wiele urządzeń, w tym testery rezystancji izolacji firmy Keysight. Nic więc dziwnego, że te produkty są jednymi z najchętniej wybieranych przez specjalistów z branży. Testery rezystancji izolacji są innowacyjnymi narzędziami, w których zastosowane najnowocześniejsze schematy oraz funkcje, odpowiadające za ich efektywne działanie. Co więcej, w zależności od tego, jakiego zakresu napięcia Państwo potrzebują, mogą Państwo wybrać model, który będzie posiadał go więcej, bądź mniej. To wszystko w zakresie od 50, aż do 1000 V. W poszczególnych modelach tą wartość można regulować od 10 V do 1.1 kV. Testery rezystancji izolacji oferują wiele możliwości, dzięki czemu można je wykorzystać podczas realizowania różnego rodzaju zadań profilaktycznych oraz predykcyjnych. Dla tych urządzeń trudne warunki pracy wręcz nie istnieją. Każdy model otrzymał certyfikat IP 67 oraz jest w stanie przetrwać upadek z wysokości nawet do 3 metrów. Jeżeli więc poszukują Państwo testerów o wyjątkowej trwałości, to asortyment firmy Keysight z pewnością spełni Państwa oczekiwania.
 

Testery rezystancji izolacji - czym się dokładnie charakteryzują?

Tym, co bez wątpienia wyróżnia te urządzenia, jest fakt, iż niemal każde z nich posiada jasny oraz czytelny wyświetlacz LCD, który dokładnie przedstawia wszystkie wyniki. Wyjątkiem jest jedynie model U1461A, ponieważ otrzymał wyświetlacz OLED. Nie mniej jednak, jego przejrzystość jest równie dobra, co w ekranach LCD. Ponadto, testery rezystancji izolacji zostały wyposażone w bardzo intuicyjny panel, poprzez który, zaledwie jednym kliknięciem, mogą Państwo wygenerować raporty. W zależności od Państwa preferencji może to być raport w formie graficznej lub tabelarycznej. Istnieje możliwość także dołączenia adaptera Bluetooth U1117A, umożliwiającego wykonywanie testów na komputerze w formie zdalnej. Testery rezystancji izolacji nie byłyby tak unikalnymi narzędziami, jeżeli nie oferowałyby możliwości wykonywania różnych pomiarów. Przy ich pomocy mogą Państwo zmierzyć prąd, napięcie, ciągłość, a także pojemność. Aby zmaksymalizować skuteczność tych produktów, producent zaopatrzył je w specjalne zabezpieczenia CAT III 1000V oraz CAT IV 600V. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że nie ulegną one przeciążeniu.
 

Testery rezystancji izolacji, czyli wysoka wydajność w kompaktowej obudowie

Niepodważalnym atutem tych produktów jest wielkość. Zostały zaprojektowane w ten sposób, aby dobrze trzymały się dłoni i żeby można je było obsługiwać przy pomocy zaledwie jednej ręki. Każdy tester oferuje test rezystancji izolacji do 260 GΩ. Dzięki takim wartościom mogą Państwo przeprowadzić wiele wymagających testów. Zapraszamy do zapoznania się z danymi technicznymi tych produktów, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z nami.