filtruj:

kliknij aby filtrować:

Moc

+ -

Komunikacja

+ -

Prąd maksymalny

+ -

Napięcie maksymalne

+ -

Zasilacze AC - testy zasilania bez najmniejszych zakłóceń

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duży problem potrafią sprawić zakłócenia napięcia podczas wykonywania testów oraz pomiarów. Całkowite pozbycie się ich gwarantuje rzetelne oraz prawidłowe wyniki przeprowadzonych działań. Aby takie otrzymać, niezbędne są urządzenia, które zostały przystosowane do pracy podczas zakłóceń. Produktami należącymi do tej grupy są zasilacze ac zaprojektowane wedle najnowszych technologii. Te urządzenia posiadają szerokie możliwości pomiarowe, a dodatkowo cechują się wyjątkowo intuicyjnym interfejsem. Zasilacze AC to innowacyjne źródła zasilania o szerokim zastosowaniu, które w znaczący sposób wspomogą Państwa działania.

Zasilacze AC firmy Keysight

Zasilacze AC, jakie znajdą Państwo na naszej stronie, pochodzą od producenta Keysight, którego wyróżnia jakość produktów. Dzięki temu, mamy możliwość zaoferowania Państwu niezwykle trwałych oraz dokładnych urządzeń. Modelami, które posiadamy w ofercie są: 6800C oraz AC6800. Pierwszy z nich został wyposażony w interfejsy LAN, USB, GBIP i RS232, drugi zaś w interfejsy LAN/LXI, USB oraz GPIB. Obydwa zasilacze AC otrzymały wbudowany generator ARB do symulacji różnych sygnałów. Producent nie zapomniał także o dodatkowych możliwościach, wobec czego tych urządzeń mogą Państwo użyć również jako źródła sygnał DC lub AC ze składową DC. Dzięki takim funkcjom, zasilacze AC potrafią znaczącą usprawnić pracę i spełnić niemal każde wymagania. Bez względu na to, czy chcą Państwo dokonać zaawansowanych, czy też prostych testów zasilania AC, te urządzenia sprawdzą się doskonale w obydwu sytuacjach.

Zasilacze AC - dlaczego w AM Technologies?

Od wielu lat zajmujemy się branżą specjalistyczną oraz chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Naszym celem jest Państwa zadowolenie, wobec czego przykładamy dużą wagę do produktów, które są obecne na naszym sklepie. Z tego powodu wszystkie z nich, w tym również zasilacze AC pochodzą od sprawdzonych producentów i cieszą się uznaniem pośród specjalistów. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.