E36731A Keysight Technologies

Emulator baterii 200 W

Zaprojektowany dla lepszej żywotności baterii
Emulator i profiler baterii Keysight E36731A to zintegrowane elektroniczne obciążenie i zasilacz DC opracowane do użytku z oprogramowaniem do emulacji baterii Keysight PathWave BenchVue. Emulowana bateria zapewnia znane dobre odniesienie do testowania przy dowolnym poziomie naładowania. Szybko oceniaj wpływ zmian konstrukcyjnych lub oprogramowania na żywotność baterii, emulując dowolny stan naładowania baterii. Wykorzystaj emulację i precyzyjną analizę poboru prądu, aby wydłużyć żywotność baterii lub zmniejszyć rozmiar urządzenia.
  • Generuj dokładne profile baterii, korzystając z symulowanego poboru prądu przez urządzenie.
  • Błyskawicznie emuluj dowolny stan naładowania baterii i wyświetlaj dane o poborze prądu w czasie rzeczywistym.
  • Przeprowadź dokładne testy wyczerpania baterii, emulując pobór prądu przez urządzenie.
  • Oszacuj skutki starzenia się baterii, aby przewidzieć wydajność urządzenia przez cały okres jego użytkowania.
  • Usprawnij swoją pracę dzięki zintegrowanemu zasilaczowi i elektronicznemu obciążeniu.
Masz pytania, znalazłeś niższą cenę?

22 532 28 00    info@amt.pl     Formularz
Emulator baterii E36731A firmy Keysight z zaawansowanym oprogramowaniem do emulacji baterii BV9211B PathWave BenchVue zapewnia środowisko testowe do przeprowadzania testów baterii i łatwej emulacji baterii. Możesz wykonać ładowanie, rozładowanie baterii i użyć jej do automatycznego tworzenia profili baterii w różnych warunkach testowych, których możesz następnie użyć do emulacji różnych stanów naładowania (SoC) testowanego urządzenia (DUT). Dodatkowo łatwy w użyciu cykler baterii pozwala monitorować starzenie się i stabilność baterii. E36731A plus BV9211B to kompletne rozwiązanie do emulacji akumulatorów, umożliwiające testowanie, emulowanie i automatyzację w kompaktowej obudowie laboratoryjnej.

Funkcja zasilania

Funkcja zasilania ma moc wyjściową do 200 W, prąd wyjściowy 20 A i napięcie wyjściowe 30 V. Posiada również technologię automatycznego ustawiania zakresu, która zapewnia najwyższy dostępny prąd przy wszystkich napięciach wyjściowych, co pozwala spełnić potrzeby różnych aplikacji stołowych.
Tworzenie dzienników danych dla pomiarów wykonanych w określonym okresie nigdy nie było łatwiejsze. Zasilacz posiada duży kolorowy wyświetlacz, możliwość rejestracji danych oraz wbudowaną pamięć. Możesz teraz jednocześnie rejestrować pomiary napięcia i prądu, oddzielone programowalnym okresem próbkowania, oraz zapisywać lub eksportować wykresy w formacie PNG/BMP. Możesz nawet wyeksportować plik dziennika jako dane ze znacznikiem czasu w formacie .CSV do raportów i dokumentacji.
Korzystając z trybu LIST, można łatwo symulować typowe problemy z zasilaniem lub normalne działanie, wykonując złożone sekwencje zmian wyjściowych z szybkim i precyzyjnym taktowaniem, które są zsynchronizowane z sygnałami wewnętrznymi lub zewnętrznymi.
Zmienna prędkość narastania napięcia pozwala na łatwą kontrolę szybkości, z jaką wyjście zmienia się z jednego napięcia na drugie. Wszystko to jest dostępne i programowalne z przedniego panelu zasilacza lub komputera, co zapewnia maksymalną produktywność i wydajność.

Elektroniczna funkcja obciążenia
Dzięki mocy do 250 W funkcja obciążenia elektronicznego zapewnia doskonałą wydajność. Może pobierać prąd o natężeniu do 40 A przy napięciu do 60 V.
Funkcja obciążenia elektronicznego, podobnie jak funkcja zasilania, umożliwia ciągłe rejestrowanie napięcia i prądu w pliku danych. Możesz zapisać plik danych wewnętrznie lub wyeksportować go jako plik CSV na dysk USB.
Dynamiczny profil obciążenia może być użyty do przetestowania przejściowej odpowiedzi źródła zasilania. Podobnie jak oscyloskop, wbudowany oscyloskop przetwarza napięcie i prąd na postać cyfrową i wyświetla wyniki na dużym wbudowanym wyświetlaczu. Zewnętrzne boczniki prądowe lub sondy prądowe nie są już potrzebne dzięki wbudowanej funkcji oscyloskopu. Ta funkcja znacznie zmniejsza złożoność konfiguracji pomiarów, jednocześnie zapewniając dokładne i w pełni określone pomiary. 
Zwiększ wydajność baterii IoT za pomocą oprogramowania do emulacji
W przypadku infrastruktury opartej na IoT projektanci muszą zrozumieć schematy zużycia energii oraz to, czy urządzenia spełniają wymagania dotyczące żywotności baterii. Z tego opracowania dowiesz się, jak przezwyciężyć te wyzwania związane z zasilaniem, korzystając z emulatora i narzędzia do profilowania baterii E36731A oraz oprogramowania do emulacji baterii PathWave BenchVue. Dowiesz się, jak szybko uzyskać krytyczny wgląd w zużycie baterii, aby zoptymalizować projekt, a także wydłużyć i dokładnie przewidzieć czas pracy na baterii.

4 Ways to Enhance IoT Battery Performance Using Emulation Software
 

Wybierz odpowiednie rozwiązanie do emulacji baterii dla swojej aplikacji
BV9211B PathWave Zaawansowane oprogramowanie do testowania i emulacji baterii BenchVue działa zarówno z emulatorem i profilerem E36731A, jak i modułowym, czterowyjściowym analizatorem mocy DC Keysight N6705C. Zapoznaj się z tą broszurą dotyczącą produktów, która pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt do Twojej aplikacji.
Low-Power (< 200 W) Battery Emulation Portfolio