Keysight Technologies
Producenci


Keysight Technologies, lub po prostu Keysight, to największy producent aparatury kontrolno - pomiarowej na świecie. Dziedzictwo Keysight Technologies obejmuje oryginalny biznes Hewlett-Packard założony w 1939 roku przez Billa Hewletta i Dave'a Packarda. W 2014 roku, firma została wydzielona z Agilent Technologies, wprowadzając linie produktów skupionych wyłącznie na elektronice, pozostawiając Agilent z produktami chemicznymi i bio - analitycznymi. W związku z tym, firma Keysight została wiodącą marką, zajmującą się pomiarami elektronicznymi. Dzięki swoim założeniom, aby stale zmieniać współczesne doświadczenia pomiarowe, poprzez innowacyjność w zakresie: rozwiązań bezprzewodowych, modułowych i oprogramowań, jest to niewątpliwie lider w swojej branży. Keysight Technologies, dzięki dziedzictwu Hewlett-Packard i Agilent, dostarcza rozwiązania w dziedzinie łączności bezprzewodowej, lotnictwa, obrony i innych. Blisko 10 tys. pracowników firmy, obsługuje klientów w ponad 100 krajach świata. Unikalne podejście Keysight do pomiarów, pomaga naukowcom, badaczom oraz inżynierom sprostać najtrudniejszym wyzwaniom z precyzją i pewnością.

Keysight - oferta producenta

Produkty marki Keysight Technologies obejmują sprzęt i oprogramowanie do przyrządów stacjonarnych, modułowych i terenowych. Na asortyment firmy składają się: oscyloskopy, multimetry, analizatory logiczne, generatory sygnałów, analizatory widma, wektorowe analizatory sieci, mikroskopy sił atomowych (AFM), zautomatyzowane inspekcje optyczne, automatyczne inspekcje rentgenowskie (5DX), testery obwodów, zasilacze i podręczne narzędzia. Ponadto, firma zajmuje się produkcją oprogramowania do automatyzacji elektroniki (EDA) - które służy głównie branży telekomunikacyjnej, lotniczej i obronnej, przemysłowej, komputerowej. Szeroki asortyment produktów oraz wieloletnie doświadczenie zaowocowało stabilną pozycją marki na światowym rynku. Ponadto, marka ma znacznie rozwinięty CSR (czyli społeczną odpowiedzialność biznesu), dzięki czemu, jest uznawana za swoje zaangażowanie w społeczne i środowiskowe praktyki biznesowe oraz politykę ładu korporacyjnego. Ich wizja polega na budowaniu lepszej planety, poprzez stałe rozwijanie technologii i działania, które są etyczne i zrównoważone ekologicznie. Na stronie AM Technologies, znajdą Państwo duży wybór aparatury kontrolno - pomiarowej, światowego lidera - marki Keysight.

AM Technologies - polski dystrybutor sprzętu Keysight Technologies​

AM Technologies to firma, która zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości sprzętu pomiarowego. Dysponujemy szerokim asortymentem produktów firmy Keysight Technologies, który jest stosowany zarówno w laboratoriach i warsztatach, jak i w terenie, dzięki mobilności odpowiednich modeli. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz szczegółowymi opisami interesujących Państwa modeli sprzętu Keysight. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, dlatego zachęcamy do kontaktu.
 

Kliknij aby dowiedzieć się więcej na temat produktów: