Miernik uniwersalny Keysight U1231A

Miernik uniwersalny 3 1/2 cyfry

  • Rozdzielczość miernika 3 1/2 cyfry
  • Wbudowana w miernik latarka LED do oświetlania obszaru testowego
  • Migające podświetlenie jako dodatkowy alert wizualny podczas testów ciągłości
  • Vsense do bezdotykowego wykrywania napięcia
  • Tryb niskiej impedancji, Zlow - poprawia dokładność pomiaru
  • 500 godzin pracy na baterii i włączone rozwiązanie Remote Link Keysight (bezprzewodowe rejestrowanie danych przez Bluetooth®)
  • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe CAT III 600V
  • Możliwość rejestrowania danych (przechowuje do 10 odczytów)
  • Łączność IR-USB do przesyłania danych do komputera w celu nagrywania
Zwiększ swoje oczekiwania z pomocą ręcznych mierników cyfrowych Keysight Technologies, Inc. serii U1230 - jako pierwszych łączących wbudowaną latarkę LED, alarmy dźwiękowe i wizualne oraz bezdotykowe wykrywanie napięcia prądu przemiennego w jednym urządzeniu.

Niezależnie od tego, czy jest ciemno, głośno, a nawet niebezpiecznie, ręczne mierniki cyfrowe z serii U1230 zapewniają wyposażenie w funkcje, które przewidują najgorsze scenariusze. Ergonomiczny ręczny uchwyt pozwala samodzielnie oświetlić obszar testowy za pomocą wbudowanej latarki, wybierając funkcje pomiarowe za pomocą pokrętła. Vsense wykonuje bezdotykowe wykrywanie napięcia, a wykrywanie ciągłości jest łatwiejsze dzięki dźwiękowemu sygnałowi dźwiękowemu i migającemu podświetleniu wyświetlacza. Dzięki serii U1230 pracujesz lepiej w każdych warunkach.

Ergonomiczny kształt z wbudowaną latarką
Zbudowany dla użytkowników urządzeń przenośnych pracujących w słabo oświetlonym otoczeniu, seria U1230 pozwala oświetlić obszar testowy jedną ręką, wykonując pomiary za pomocą łatwo aktywowanej wbudowanej latarki. Jego ergonomiczny kształt pasuje do dłoni, a łatwo dostępny obrotowy pokrętło umożliwia wybór funkcji pomiarowych.

Migające podświetlenie i sygnał dźwiękowy do wykrywania ciągłości
Seria U1230 została zaprojektowana do wykrywania ciągłości w ciemnym i hałaśliwym otoczeniu. Jego słyszalny sygnał dźwiękowy i migający wyświetlacz z podświetleniem zapewniają zwiększony alarm wizualny i dźwiękowy wskazujący ciągłość.

Bezkontaktowe wykrywanie napięcia za pomocą Vsense
Vsense, unikalna funkcja znaleziona w modelu U1233A, wykonuje bezdotykowe wykrywanie napięcia. Zapewnia większe bezpieczeństwo podczas wykonywania pomiarów w niebezpiecznych warunkach pracy, unikając jakiegokolwiek kontaktu z gorącymi lub przewodzącymi przewody. Po wykryciu napięcia wytwarza unikalną kombinację ostrzeżenia dźwiękowego i migającego światła LED, aby wykonać pomiary bardziej efektywnie - szczególnie w ciemnym lub hałaśliwym otoczeniu.

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe miernika CAT III 600V​
Naprawdę uniwersalny miernik do pomiarów na tablicach rozdzielczych, wyłącznikach automatycznych, okablowaniu, w tym kablach, szynach zbiorczych, puszkach przyłączeniowych, przełącznikach, gniazdach w instalacji stacjonarnej oraz urządzeniach do użytku przemysłowego, a także niektórych innych urządzeniach, w tym silnikach stacjonarnych ze stałym połączeniem z napięciem sieciowym.
 
Model U1231A
Rozdzielczość 6000
Podstawowa dokładność DC 0.5% + 2 counts
Auto/manual ranging Tak
Pomiary  
DCV 600 mV to 600 V
ACV (RMS) 600 mV to 600 V
DCI Nie
ACI Nie
Rezystancja 600 Ω to 60 MΩ
Częstotliwość 99.99 Hz to 99.99 kHz
Ciągłość, diode test Tak
Pojemność 1000nF to 10mF
Temperatura Nie
Vsense dla bezdotykowej detekcji napięcia Nie
Zlow – tryb niskiej impedancji Tak
Łączność (Adapter sprzedawany oddzielnie) IR-USB / Bluetooth
Wewnętrzna pamięć   Tak (10 odczytów)
Ogólne  
Wbudowana latarka Tak
IP IP 42
Over-voltage safety protection CAT III 600V
Żywotność baterii 500 godzin
Gwarancja  3 lata
Czas dostawy do 6 tygodni