Oscyloskopy MXR z wbudowanym RTSA

8 kanałów, 500 MHz - 6 GHz pasma i 320 MHz analizy RTSA

  • 6 GHz na wszystkich 8 kanałach analogowych, dostępnych 16 cyfrowych
  • Szybsze prędkości testowania niż kiedykolwiek wcześniej dzięki technologii ASIC
  • Dokładne pomiary z ENOB do 9,0, szum na poziomie 43 µV
  • 8 przyrządów w 1 w tym analizator widma real-time
  • Możliwość aktualizacji na wszystkie możliwe sposoby - w tym pasmo i liczba kanałów

Zapytaj o cenę lub testy

22 532 28 00    info@amt.pl     Formularz
Przygotuj się na oscyloskop Keysight Infiniium z serii MXR: to Twoje okno na skomplikowane interakcje w złożonych projektach. Szybko przejdź od objawów do rozwiązania, łącząc efektywność 8 przyrządów w 1 z niespotykaną równoczesną wydajnością 8 kanałów.

12 modeli od 500 MHz do 6 GHz, 4 lub 8 kanałów analogowych oraz dziesiątki opcji sprzętowych i programowych, seria Infiniium MXR została zaprojektowana tak, aby sprostać Twoim dzisiejszym potrzebom. A dzięki platformie, którą można w pełni zaktualizować - bez wyjątków - będzie gotowa na twoje potrzeby pomiarowe jutro.Zobacz więcej w dziedzinie czasu z ośmioma kanałami analogowymi
Infiniium MXR-Series to pierwszy oscyloskop, który oferuje przepustowość 6 GHz i częstotliwość próbkowania 16 GSa / s na każdym z ośmiu kanałów. W połączeniu z byciem pierwszym oscyloskopem z 200 Mpts standardowej pamięci na kanał, elastycznym trójstopniowym wyzwalaniem, ponad 50 standardowymi pomiarami, ogromną biblioteką pakietów specyficznych dla aplikacji i testami akcelerowanymi przez ASIC, Infiniium MXR-Series pozwala zobaczyć więcej Twójego sygnał niż kiedykolwiek wcześniej.

Zobacz więcej dzięki światowej klasy integralności sygnału
Każdy model zawiera 10-bitowy ADC z częstotliwością próbkowania 16 GSa / s dostępną na wszystkich kanałach jednocześnie. Przydatność ADC w wysokiej rozdzielczości zależy od niskoszumowego interfejsu, który obsługuje dodatkowe poziomy kwantyzacji. Nasz cichy interfejs zawiera niestandardowe układy scalone, takie jak układ elektroniczny BiCMOS o długości 130 nm, który zawiera filtry analogowe wybierane przez użytkownika i zwiększanie przepustowości za pomocą licencji oprogramowania. Zapewnia to:
  • 4-krotnie większą rozdzielczość pionową niż 8-bitowe oscyloskopy
  • Do 16 bitów w trybie wysokiej rozdzielczości
  • Niski poziom szumu wynoszący 43 µV, system 9,0 bitów ENOB z filtrowaniem sprzętowym

Zobacz więcej informacji w trybie historii i pamięci segmentowej
Infiniium MXR-Series jest standardowo wyposażony w dwa przydatne narzędzia, które pozwalają patrzeć w przód i wstecz w czasie. W trybie historii wystarczy zatrzymać oscyloskop w dowolnym momencie, aby przejrzeć do 1024 poprzednich zdarzeń wyzwalających. Dzięki pamięci segmentowanej możesz przechwycić do 5205 zdarzeń po wyzwoleniu do analizy, bez ograniczeń między zdarzeniami. Jeśli Twój projekt zawiera nieuchwytne zdarzenie, które zdarza się tylko wtedy, gdy nie ma Cię w pobliżu, narzędzia te mogą pomóc Ci uzbroić oscyloskop, aby go szukać, a następnie pozwolić ci przejrzeć to, co zostało uchwycone w czasie wolnym. A dzięki ekranowi Full HD 1920 x 1080 pikseli i obsłudze drugiego, niezależnego monitora zewnętrznego dane można porządkować i wyświetlać jak tylko uznasz za najlepsze.

Zobacz więcej w dziedzinie częstotliwości z analizą widma w czasie rzeczywistym
Wykonuj wydajną analizę RF z maksymalnie 8 kanałami spójnymi fazowo jednocześnie. Widok RTSA w Infiniium MXR-Series zapewnia span od 40 MHz do 320 MHz. Na tym obrazie oglądamy (zgodnie z ruchem wskazówek zegara) lokalne stacje radiowe w USA (~ 100 MHz), kanał 1 2,4 GHz WLAN, 5 GHz WLAN kanał 157 i Bluetooth jednocześnie. Ponieważ dane pochodzą z wejść kanałów analogowych, są one z definicji spójne fazowo, a do zapewnienia dokładności wymagana jest tylko standardowa kalibracja. A przy maksymalnej częstotliwości środkowej 6 GHz Infiniium MXR-Series z łatwością obsługuje aplikacje od ZigBee do 5G FR1.

Zrób więcej dzięki integracji przyrządów 8 w 1
Infiniium MXR-Series to coś więcej niż oscyloskop - to 8 instrumentów w 1. Keysight Technologies, Inc. jest pionierem integracji wielu instrumentów z oscyloskopami z mieszanym sygnałem (MSO) od 1996 roku. InfiniiVision 2000/3000 / 4000X- Seria przeniosła tę koncepcję na wyższy poziom, integrując pięć instrumentów w jednym w 2011 roku. Seria Infiniium MXR integruje teraz osiem instrumentów w jednym w celu ustanowienia nowego standardu integracji z pierwszym analizatorem widma w czasie rzeczywistym na oscyloskopie.

Oscyloskop, Analizator Logiczny, Analizator widma real-time, Analizator protokołów, Generator, Częstościomierz, Analiza odpowiedzi częstotliwościowej (wykresy Bodego), Woltomierz cyfrowy, Licznik, Tester szumu fazowego

 
Kanały analogowe 4 lub 8 możliwość upgradu
Pasmo od 500 MHz do 6 GHz, możliwość upgradu
Próbkowanie 16 GSa/s
Pamięć 200 Mpts, opcja do 400 Mpts
Rozdzielczość 10 bitów, 16 w tryb high resolution
ENOB Do 9.0 bitów
Dokładność podstawy czasu 8 ppb (part per bilion)
Jitter 118 fs
Szum 1 mV/div 43 uV
Kanały cyfrowe 16, osobne wejście
Prędkość diagramu oka >750,000 UI/s
Wyświetlacz 15.6” touch, full HD, dual screen support
 
Model 4 kanały 8 kanałów
500 MHz MXR054A MXR058A
1 GHz MXR104A MXR108A
2,5 GHz MXR254A MXR258A
4 GHz MXR404A MXR404A
6 GHz MXR604A MXR608A
 
Narzędzie Opcja
16 kanałów cyforowych MXR2MS0
50 MHz generator MXR2WAV
RTSA, DDC MXR2RTSA
4 cyfrowy DVM, 10 cyfrowy licznik Standard
Analizator protokołów Różne opcje