U1401B

Ręczny multimetr / kalibrator

Multimetr wycofany ze sprzedaży
Keysight U1401B jest połączeniem generatora i wysokiej klasy multimetru cyfrowego. Generuje przebiegi standardowe, schodkowe, piłokształtne. Posiada także zintegrowane precyzyjne regulowane źródło stałoprądowe 0-25 mA jak również źródła stałonapięciowe 0-1,5 V / 0-15 V z dokładnością 0,03 %. 

Kalibrator Keysight U1401B

Multimetr ręczny U1401B prezentuje się jako innowacyjne narzędzie pomiarowe, określające zupełnie nowy wymiar w kategorii wszechstronności oraz komfortu w regulowaniu, z tego względu, iż jest połączeniem generatora wysokiej klasy multimetru cyfrowego oraz posiada możliwość pozyskiwania danych, mierząc je jednocześnie, co czyni go jedynym w swoim rodzaju. Ponadto, kalibrator keysight U1401B wyróżnia się podwójnym wyświetlaczem LCD z jasnym podświetleniem o maksymalnym wskazaniu 51000, który pozwala na dokonywanie precyzyjnych oraz wyjątkowo czytelnych pomiarów, a także zintegrowanym, precyzyjnie regulowanym źródłem stałoprądowym 0-25 mA i źródłem stałonapięciowym 0-1,5 V / 0-15 V z dokładnością 0,03 %. Multimetr ręczny U1401B jest także w stanie bezproblemowo zmierzyć napięcie przemienne z nałożoną składową stałą (AC + DC) jak również wartość skuteczną True RMS.

Kolejną zaletą kalibratora Keysight U1401B jest to, że spisuje się idealnie w działaniach kalibracji urządzeń sterujących takich jak przepływomierze, dzięki zdolności do generowania stałego napięcia i prądu, a także sygnałów impulsowych. Natomiast dzięki interfejsowi IR, multimetr ręczny U1401B posiada możliwość niezwykle łatwej oraz płynnej łączności z komputerem PC. W przypadku tego produktu jakość nie oznacza wysokiej ceny, ponieważ jest ona na tyle atrakcyjna, że stawia go na podium w swojej klasie. Gdyby chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat kalibratora Keysight U1401B, to zapraszamy Państwa do telefonicznego kontaktu z nami.