Nowa generacja analizatorów FieldFox


Keysight Technologies, Inc. (NYSE: KEYS) ogłosił następną generację wielofunkcyjnego przenośnego analizatora mikrofalowego FieldFox. Nowa seria B zapewnia precyzyjne pomiary, szerokość pasma do 100 MHz oraz analizę widma w czasie rzeczywistym umożliwiając testowanie 5G w terenie. FieldFox oferuje pomiary w trudno dostępnych środowiskach, w dzień i w nocy, w deszcz lub słońcu, upale czy mrozie, na pokładzie statku, samolotu lub pojazdu.

Nowe możliwości pozwalają zlokalizować i zidentyfikować najkrótsze zdarzenia w ich sieciach komunikacji satelitarnej. Wytrzymałe i przenośne analizatory ręczne FieldFox B, zaprojektowane z myślą o najtrudniejszych warunkach pracy, zapewniają m.in.:
  • Szerokość pasma 100 MHz w czasie rzeczywistym
  • Zgodny z MIL-PRF-28800F i IP53 - odporny na uderzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne
  • 10 dB poprawa wyświetlanego średniego poziomu szumu (DANL) do pomiaru sygnałów o niskim szumie i wykrywanie słabych zakłóceń
  • Zbieranie, odtwarzanie i analiza danych I/Q
  • Oszczędność czasu dzięki dedykowanemu interfejsowi użytkownika dla każdego trybu pracy
  • Wiele wbudowanych aplikacji zarówno dla prac konserwacyjnych jak i złożonych problemów pomiarowych
  • Łatwe przenoszenie pomiarów z terenu do laboratorium w celu dalszej analizy za pomocą oprogramowania 89600 VSA
Karta katalogowa
Przewodnik konfiguracji


Na temat Keysight Technologies
Keysight Technologies, Inc. (NYSE: KEYS), wiodąca firma technologiczna, która pomaga przedsiębiorstwom, usługodawcom i rządom przyspieszać innowacje. Rozwiązania Keysighta optymalizują sieci i wprowadzają produkty elektroniczne na rynek szybciej i przy niższych kosztach dzięki rozwianiom wspierającym wszystkie fazy powstania produktu od symulacji projektu, przez walidację prototypów, przez test produkcyjny po optymalizację w sieciach i środowiskach chmurowych. Keysight Technologies dostarcza rozwiązania dla wszystkich rynków związanych z komunikacją, lotniczego i obronnego, motoryzacyjnego, energetycznego, półprzewodnikowego i elektroniki ogólnej. Keysight wygenerował przychody w wysokości 3,9 mld USD w roku finansowym 2018. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.keysight.com.
 

Galeria