Kalibratory przemysłowe

Szerokie spektrum kalibratorów przemysłowych zapewnia precyzyjne pomiary wielu wartości. Produkty znajdujące się w tej kategorii znajdą zastosowanie zarówno przy kalibrowaniu urządzeń do pomiaru prądu jak i jednostek meteorologicznych. Wśród produktów znajdziemy przenośne termostaty meteorologiczne, kalibratory IR, wzorce prądu, kalibratory przemysłowe ciśnienia jak i ręczne źródła temperatury.

Produkty w ofercie


Kalibratory przemysłowe - nasza oferta

Na stronie AM Technologies przygotowaliśmy różnorodny wybór aparatury, jaką są kalibratory przemysłowe. Szerokie spektrum kalibratorów przemysłowych, dostępnych w AMT, zapewnia możliwość zakupu sprzętu najwyższej jakości. Głównym zadaniem sprzętu tego typu, jest precyzyjne podawanie wartości referencyjnej danej wartości pomiarowej. Produkty, które znajdują się w tej kategorii są przeznaczone do kalibrowania urządzeń do pomiaru wartości elektrycznych, temperatury, ciśnienia czy przepływu. W jednym miejscu znajdą Państwo kalibratory przemysłowe do różnych zastosowań. Wśród produktów dostępnych na naszej stronie są m.in.: wzorce elektryczne, wzorce prądu, wzorce ciśnienia, termostaty meteorologiczne, kalibratory IR, kalibratory przemysłowe ciśnienia czy ręczne źródła temperatury.

Aparatura pomiarowa - nasza oferta kalibratorów

Na naszej stronie znajdą Państwo duży wybór kalibratorów: elektrycznych, temperatury, ciśnienia oraz kalibratory przemysłowe marki Keysight. Kalibratory elektryczne marki Fluke, cechują się dużą dokładnością pomiarów oraz uniwersalnością. Oprócz tego, posiadamy w ofercie urządzenia ukierunkowane na jeden typ pomiarów (np. wzorce napięcia). Kalibratory przemysłowe i wzorce temperatury marki Fluke dostępne na naszej stronie to przede wszystkim: przenośne kalibratory (pozwalają na pracę w zakresie od –10°C do 375°C, z dokładnością ±0,25°C i najlepszą stabilnością ±0,07°C); kalibratory temperatury (łączące w sobie funkcje symulatora i urządzenia odczytowego dla czujników typu RTD/termistorów, może mierzyć ciśnienie w zakresie od 69 Mpa); przenośnie termostaty meteorologiczne (wszechstronne i przemysłowe źródła temperatury dobrej stabilności i jednorodności. Inna aparatura pomiarowa, dostępna na naszej stronie to m.in.: kalibratory IR ( urządzenie do kalibracji pirometrów w zakresie temperatur od -15°C do 500°C, z dokładnością do ±0,04°C) oraz inne urządzenia (czujniki, mikro - wanny).

Kalibrator ciśnienia - rodzaje i zastosowanie

Na naszej stronie AM Technologies, znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu, jakim są kalibratory ciśnienia marki Fluke. Rozbudowana oferta tej firmy pozwala na usatysfakcjonowanie nawet najbardziej wymagających klientów. Firma Fluke dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji sprzętu laboratoryjnego, osiągnęła najwyższy poziom. Kalibratory ciśnienia marki Fluke, dostępne na naszej stronie, łączą precyzję oraz światową jakość. W naszej ofercie znajdą Państwo kalibratory ciśnienia: kompaktowe, standardowe, specjalne oraz akcesoria. Ponadto posiadamy kalibratory: przemysłowe do pomiarów przepływu; elektroniczne, oparte o przetworniki kwarcowe; obciążnikowo - tłokowe, z systemem automatycznego nakładania mas. Poza tym, aparatura pomiarowa posiada monitory ciśnienia, oprogramowanie wspomagające procesy kalibracji czy testery z cyfrowym pomiarem ciśnienia generowanego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem konkretnych modeli.