Systemy akwizycji danych

Wysokiej jakości urządzenia do akwizycji danych produkcji Keysight. Wbudowany multimetr i łatwa komunikacja z komputerem to tylko niektóre cechy charakteryzujące systemy akwizycji danych dostępne w naszym sklepie.

filtruj:

kliknij aby filtrować:

Rodzaje pomiarów

+ -

Komunikacja

+ -

Rozdzielczość

+ -

Systemy akwizycji danych

Na naszej stronie AM Technologies, znajdą Państwo szeroki wybór, wysokiej klasy urządzeń do akwizycji danych, jednego z najlepszych producentów sprzętu tego typu - marki Keysight. Systemy akwizycji danych mają za zadanie pozyskać odpowiednie dane (co jest pierwszym etapem przetwarzania informacji). Aparatura pomiarowa, dostępna na naszej stronie to sprzęt najwyższej jakości, który jest stosowany do pozyskiwania danych elektrycznych, fizycznych. Systemy akwizycji danych marki Keysight, zapewniają najlepszą jakość, dzięki wysokiej dokładnym i szybkim pomiarom oraz ekonomiczne rozwiązania, które zadowolą każdego klienta. Ponadto, oprogramowanie do zbierania, analizy i prezentacji danych w systemach dostępnych w AMT jest bezpłatne (BenchLink).

Aparatura pomiarowa - nasza oferta

Wbudowany multimetr i łatwa komunikacja z komputerem to tylko niektóre cechy charakteryzujące systemy akwizycji danych dostępne na stronie AMT. Model 34972A oraz 34970A posiadają takie funkcje jak: pomiar temperatury, amperomierz i woltomierz AC/DC, sygnalizację przekroczenia wartości progowych HI/LO, wbudowane interfejsy USB i LAN (34972A) oraz GPIB i RS-232 (34970A). Ponadto, obudowa pozwala na instalację do trzech dodatkowych modułów. Dodatkową opcją (model 34972A) jest możliwość zarządzania urządzeniem z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki wbudowanemu, sieciowemu interfejsowi użytkownika. Pozwala to na jeszcze szybsze i prostsze przeprowadzanie pomiarów i analiz.

AMT - najlepsza jakość i atrakcyjne ceny

W zakładce „Multimetry” znajdą Państwo również karty pomiarowe do systemów akwizycji danych (aparatura pomiarowa, modele 34972A 34970A). 34901A jest to najbardziej wszechstronny model 20 kanałowego multipleksera do ogólnego przeznaczenia. Karta umożliwia wykonywanie jednoczesnych pomiarów zarówno 2-przewodowych jak i 4-przewodowych. Ten model łączy w sobie wielofunkcyjny switching z szybkim odczytem 60 kanałów na sekundę. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą profesjonalnego sprzętu dostępnego na stronie AMT, w zakładce „Systemy akwizycji danych” oraz do zaznajomienia się ze szczegółowymi opisami konkretnych produktów.