Kamery termowizyjne

Produkty w tej kategorii pochodzą od znanego producenta Keysight. Wysoka jakość wykonania oraz dokładny pomiar sprawiają, że te kamery termowizyjne są niezwykle często wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. W zależności od zapotrzebowania, kamery występują w trzech wersjach różniących się zakresem mierzonej temperatury:
 

  • od -20°C do 350°C,
  • od -20°C do 650°C,
  • od -20°C do 1200°C.

Kamery termowizyjne - najwyższa jakość i najlepsza cena

Na naszej stronie znajdą Państwo kamery termowizyjne, jednego z najlepszych i najbardziej znanych producentów sprzętu tego typu - marki Keysight. Produkty znajdujące się w tej kategorii dzięki wysokiej jakości wykonania oraz możliwości bardzo dokładnych pomiarów pozwalają na sprawne odnajdywanie oraz rozwiązywanie potencjalnych problemów. Kamery termowizyjne marki Keysight są często wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu (służą do bezinwazyjnego i bezdotykowego sprawdzania temperatury obiektów przemysłowych, budowlanych, instalacji elektrycznych czy grzewczych). W zależności od zapotrzebowania, kamery dostępne na naszej stronie występują w trzech wersjach, różniących się zakresem mierzonej temperatury: od -20°C do 350°C, od -20°C do 650°C, od -20°C do 1200°C.

Kamery termowizyjne Warszawa - najlepszy sprzęt na rynku

W naszym asortymencie znajdą Państwo kamery termowizyjne, które są jednymi z najlepszych w swojej klasie. Na stronie AM Technologies dostępne są trzy modele (U5855A, U5856A, U5857A), dzięki którym pomiary termowizyjne staną się łatwiejsze, dokładniejsze i szybsze. Dzięki czterokrotnie większej rozdzielczości w aparacie, modele kamer dostępne w AMT, identyfikują problem bardzo szybko. Mają funkcję przesyłania strumieniowego, nagrywania oraz odtwarzania obrazów termicznych do 8 klatek na sekundę ( dzięki narzędziu True IR Analysis). Ponadto, aparatura pomiarowa monitoruje zmiany temperatury poprzez rejestrację obrazu oraz funkcję trendów, ma możliwość skupiania się na obiektach znajdujących się  w odległości nawet 10 cm. Dodatkowymi atutami, które przyśpieszą pomiary termowizyjne oraz ułatwią pracę specjalistów są: konfigurowalna paleta kolorów oraz klawisze szybkiego dostępu; kompaktowość; ergonomiczność; lekkość. Aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów, kamery marki Keysight posiadają 3 - letnią gwarancję.

Pomiary termowizyjne - jeszcze nigdy nie były tak łatwe

Wszystkie kamery termowizyjne (Warszawa)  dostępne na stronie AMT posiadają taki sam typ miernika, wyświetlacz 3.5" TFT - LCD, źródło zasilania - akumulator Li-Ion; pole widzenia 28° w poziomie x 21° w pionie; interfejs USB; dokładność pomiaru temperatury ±2% lub ±2°C  czy czułość termiczną (NETD) ≤0,07°C przy 30°C. Ponadto, charakteryzują się: możliwością pomiaru w st. Celsjusza lub Fahrenheita; regulowaną emisyjnością; zoomem cyfrowym x4; funkcją obraz w obrazie (PIP); rozdzielczością przestrzenną 2.1mrad; rodzajem czujnika 160x120 i niechłodzoną matrycą. Pomiary termowizyjne dzięki poręczności kamer (wymiary: 95 x 250 x 85mm, waga: 746g ), jeszcze nigdy nie były tak łatwe i szybkie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową charakterystyką interesujących Państwa modeli.