filtruj:

kliknij aby filtrować:

Moc

+ -

Komunikacja

+ -

Typ przyrządu

+ -

Prąd maksymalny

+ -

Napięcie maksymalne

+ -

Wydajne oraz z szerokim zakresem działania, czyli zasilacze DC

Bezawaryjne działanie oraz trwałe wykonanie to dwie cechy, które musi posiadać urządzenie specjalistyczne, mające wspomóc wszelkiego rodzaju działania. Bardzo znaczącymi atutami są również kompaktowość, a także łatwość w obsłudze. Na ten moment nie trzeba już wybierać, ponieważ zasilacze DC posiadają wszystkie z wymienionych walorów. Ponadto, duża część z nich pracuje w szerokim zakresie mocy, co sprawia, że ich efektywność jest na bardzo wysokim poziomie. Niektóre z nich posiadają także dodatkowe funkcje, takie jak oscyloskop, multimetr, rejestrator danych czy też generator arbitalny. To z kolei sprawia, że jedno urządzenie jest w stanie wykonać pracę kilku. Duża stabilizacja napięcia, małe szumy wyjściowe, a także łatwe programowanie to funkcje, jakimi w skrócie można opisać zasilacze DC. Jeżeli zależy Państwu na wszechstronnych urządzeniach, które doskonale spełnia swoje zadanie to zasilacze DC będą jednym z najlepszych wyborów.
 

Jakie zasilacze DC znajdują się na stronie AM Technologies?

Wszystkie zasilacze DC będące w naszej ofercie, pochodzą od producenta Keyqight. Możemy wyróżnić z nich następujące modele: E36300, U8000, E3600, N5700, N8700, 6030, N8900, 6600, N6700, analizator mocy N6705C, obciążenie elektroniczne N3300 oraz E36200. Zadbaliśmy o duży wybór, ponieważ każdy model posiada odmienne właściwości, a zależy nam na tym, aby nasze produkty były w stanie spełnić każde oczekiwania. Niezależnie od tego, czy chcieliby Państwo osobiście zaprogramować urządzenie lub posiadać takie, które oferuje kilka interfejsów, z pewnością znajdą je Państwo na naszej stronie. Wszystkie zasilacze DC otrzymały własną podstronę, na której z łatwością sprawdzą Państwo szczegółowe informacje na ich temat. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.
 

Zasilacze DC w naszym sklepie to trafny wybór

Najwyższej jakości, rzetelnie pracujące oraz cechujące się długą żywotnością - właśnie takie są nasze produkty. Decydując się na zakup u nas, mogą być Państwo pewni, że zadbamy o to, aby nasza usługa była na jak najwyższym poziomie. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie oraz udzielimy niezbędnych informacji na temat każdego urządzenia. Zapraszamy!