Zasilacz E36155A

800W, 60 V, 40A

E36155A to stacjonarny zasilacz prądu stałego o mocy 800 W z automatycznym ustawianiem zakresu i pojedynczym wyjściem, 60 V, 40 A z interfejsami LAN i USB. Opcjonalnie dostępny jest interfejs GPIB.
Wysoka moc, bezpieczeństwo i prostota obsługi

Zasilacze stacjonarne DC Keysight E36150 z automatycznym zakresem obejmują dwa jednokanałowe modele o mocy 800 W. Seria E36150 może dostarczać do 60 V i 80 A, zapewniając wystarczającą moc, aby spełnić Twoje potrzeby testowe. Przednie złącze zostało zaprojektowane tak, aby wytrzymać maksymalny prąd wyjściowy 80 A, a jednocześnie jest w pełni zgodne z wymogami bezpieczeństwa Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC) 61010.

Seria E36150 zapewnia również zaawansowane funkcje charakteryzacji i symulacji mocy, w tym woltomierz i amperomierz, rejestrację danych, widok oscyloskopu i generator przebiegów arbitralnych (AWG). Seria E36150 stanowi jednoelementowe rozwiązanie, które eliminuje konieczność posiadania wielu przyrządów, pomaga to zaoszczędzić czas i uniknąć skomplikowanych konfiguracji. Seria zawiera również następujące funkcje:
  • Autoranging -wyższe poziomy prądu i napięcia przy tej samej mocy
  • Moc szczytowa, która obsługuje do 3-krotność maksymalnej mocy znamionowej, aby sprostać wymaganiom prądów rozruchowych
  • Wysoka wydajność z precyzyjną dokładnością wyjściową, minimalnym szumem i doskonałą regulacją obciążenia
  • Rejestracja danych, woltomierz i amperomierz, regulowana szybkość narastania, 4-przewodowe zdalne wykrywanie, programowana lista wyjściowa i sterowanie cyfrowe.
  • Ochrona urządzenia przed przepięciami, przetężeniami i przegrzaniem.
  • Wsparcie Keysight BV0003B PathWave BenchVue Power Supply App i obsługa automatyzacji Test Flow oraz pomoc w oprogramowaniu Keysight BV9200B / BV9201B BenchVue Advanced Power Control and Analysis.
  • Możliwość aktualizacji do Keysight E36150ADVU w celu uzyskania widoku oscyloskopu i funkcji AWG, które oferują zaawansowaną charakterystykę i symulację mocy.
  • Łączność USB, LAN (rdzeń LXI) i opcjonalne GPIB.