AKTUALNOŚCI
NOWOŚCI

Elektronika AM Technologies - aktualności i nowości

Prowadzenie działalności związanej z elektroniką (szczególnie jeśli chodzi o aparatury pomiarowe i telekomunikacyjne) musi wiązać się ze stałym rozwojem i ciągłym dostępem do nowych informacji. Obecny rozwój technologiczny determinuje nasz świat, a co za tym idzie, branżę którą się zajmujemy. Zdecydowanie można powiedzieć, że postęp łączy się z dziedziną, jaką jest elektronika. AM Technologies chce zaproponować Państwu szeroki dostęp do wiedzy z zakresu nowinek ze świata technologicznego. Na stronie AMT w zakładce Newsy, są publikowane artykuły o rozległej tematyce, które powinny zainteresować wszystkie osoby zajmujące się na co dzień wykorzystywaniem urządzeń pomiarowych w swojej pracy i nie tylko. Do zaglądania w naszą zakładkę Newsy zachęcamy również wszystkie osoby, których pasją są aktualności ze świata technologicznego i elektronicznego.

AMT - wszystko o nowościach ze świata elektroniki i techniki

Zawsze chcemy dostarczać Państwu najlepszych i sprawdzonych aktualności/ nowości ze świata technologicznego, dlatego na stronie AMT w specjalnie przygotowanej zakładce Newsy, mogą Państwo znaleźć informacje dotyczące takich spraw jak:
-najnowsze funkcje wybranych przez nas modeli sprzętów, takich jak urządzenia pomiarowe (https://www.amt.pl/)
-najnowsze pojawiające się oprogramowania (ich opisy, specyfikacje itd.)
-informacje o aktualnych konkursach
-informacje dotyczące nadchodzących wydarzeń z branży (sympozjów, konferencji itp.)
-charakterystyki wybranych przez nas urządzeń
-polecane przez nas materiały szkoleniowe/pomocnicze (np. wybrane materiały wideo)
-przypomnienia o dostępnych aktualizacjach i nowo pojawiających się opcjach ustawień
-zaprezentowanie nowych modeli urządzeń pomiarowych
-ostrzeżenia przed oszustwami na rynku (np. podrabiane urządzenia pomiarowe)
-oraz wiele innych tematów, które bezwzględnie wiążą się z interesującą Państwa tematyką

Jak widać, tematów które mogą interesować osoby zajmujące się na co dzień tą tematyką jest wiele.  Na stronie AMT staramy się trzymać rękę na pulsie, tak aby móc poinformować Państwa jako pierwsi o najciekawszych i najważniejszych wydarzeniach.

Aktualności - urządzenia pomiarowe i nie tylko!

Jest to wiadome, że tematem, który interesuje nas najbardziej są urządzenia pomiarowe i elektronika. AM Technologies to firma, która cały czas stawia na rozwój i samodoskonalenie się, dlatego wiemy jak ważne jest dokształcanie się w tematach dotyczących urządzeń i nie tylko. Aby dobrze poznać branżę, w której pracujemy, trzeba również zwrócić uwagę na inne tematy, które niewątpliwie mogą pomóc zarówno w naszej aktywności zawodowej jak i prywatnej. Za pomocą aktualności dostępnych na stronie AMT, chcemy przekonać Państwa do tego, że branża urządzeń pomiarowych jest bardzo interesująca i stale się rozwijająca. Dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania zakładki Newsy, tak aby być na bieżąco ze wszystkimi interesującymi Państwa materiałami.