W.CZ. i Mikrofalowa

filtruj:

kliknij aby filtrować:

Maksymalny zakres częstotliwości

+ -

Typ przyrządu

+ -

Analizator widma - nasza oferta W.CZ i Mikrofalowa

Na stronie AM Technologies dostępna jest szeroka oferta aparatury, dostosowanej do pomiarów mikrofalowych i wysokich częstotliwości. Analizator widma jako przyrząd do badania widma odgrywa kluczową rolę w różnych pomiarach ( np. szumy fazowe, współczynnik szumowy, wzmocnienie i inne). W swojej ofercie posiadamy również: analizatory obwodów (laboratoryjne i przenośne); generatory sygnałowe oraz analizatory impedancji. Nasza aparatura pomiarowa to sprzęt najwyższej klasy. Dysponujemy ogromnym wyborem modeli,  posiadających różne funkcje w zależności od wersji oraz przeznaczenia sprzętu. Posiadamy przyrządy o najniższym poziomie szumów na rynku, cechujące się dużą szybkością i precyzyjnością. Przez to aparatura AMT dostarcza świetne parametry pomiarów oraz posiada gwarancję konkurencyjnych cen. W naszej ofercie, w zależności od Państwa potrzeb posiadamy aparaturę pomiarową ze wszystkimi dodatkowymi funkcjami lub wersje bardziej ekonomiczne.

Aparatura pomiarowa - analizatory widma, analizatory obwodów, generatory sygnałowe i analizatory impedancji

Na stronie AMT znajdą Państwo duży wybór analizatorów widma. Zapewniamy dostęp zarówno do sprzętu laboratoryjnego jak i  przenośnego, który posiada najlepsze parametry techniczne na rynku przy zachowaniu atrakcyjnych i konkurencyjnych cen. Posiadamy analizatory: UXA, PXA, MXA, EXA, CXA, które różnią się parametrami w zależności od potrzeb klienta.  Posiadają maksymalny zasięg częstotliwości powyżej 50GHz. W swojej ofercie posiadamy również analizatory obwodów (serie PNA, ENA, PXI VNA), cechujące się dużą dynamiką pomiarową oraz kompleksowym działaniem. Przenośny analizator FiledFox firmy Keysight, znajdujący się w ofercie AMT, to jedyny dostępny na rynku przenośny analizator widma i  obwodów, który jest zarazem miernikiem mocy, analizatorem kabli i anten, pracujący do 50GHz. Sprawdzi się idealnie do badań w terenie poprzez wbudowany GPS, długi czas pracy baterii (3 godziny) oraz odporność na temperaturę ( od -10 do +55°C).  W naszej ofercie znajdą również Państwo generatory sygnałowe (arbitralne), które są przeznaczone do prac laboratoryjnych oraz możliwość zakupienia odpowiedniego oprogramowania Keysight Technologies (Signal Studio Software).
 

AMT - znajdź sprzęt jakiego szukasz!

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi  laboratoryjnymi analizatorami impedancji, których maksymalny zakres częstotliwości wynosi do 3GHz. Aparatura pomiarowa (w tym szczególnie analizator widma czy obwodów), dostępna na stronie AMT to niezawodny sprzęt, sprawdzający się zarówno w pracy w terenie jak i w laboratorium. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami mamy pewność, że nasz sprzęt to połączenie funkcjonalności, różnorodnych parametrów oraz konkurencyjnych cen. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.