filtruj:

kliknij aby filtrować:

Pasmo przenoszenia

+ -

Próbkowanie

+ -

Pamięć

+ -

Kanały

+ -

System operacyjny

+ -

Rozdzielczość

+ -

Komunikacja

+ -

Typ przyrządu

+ -

Napięcie maksymalne

+ -


 

Oscyloskop cyfrowy 1000X - sprawdzona technologia, dokładne pomiary

Urządzenia cechujące się niską ceną, wcale nie muszą być gorsze od tych droższych. Dowodem na to są oscyloskopy cyfrowe 1000X. Głównym założeniem produktów z tej serii jest to, żeby posiadać rozbudowane funkcje i jednocześnie być idealnymi dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pomiarami, bądź potrzebują niskobudżetowego sprzętu. Oscyloskop cyfrowy 1000X w dwóch wariantach posiada szerokość pasma 70, 100 oraz 200 MHz, co pozwala na przeprowadzanie wielu działań. Kolejne dwa modele cechują się szerokością pasma 70 oraz 100 Mhz. Natomiast oscyloskopy EDUX1002A oraz EDUX1002G wyróżniają się szerokością pasma o wartości 50 Mhz. Pierwsze dwa modele zostały wyposażone w 4 kanały analogowe, pozostałe w 2.

Oscyloskop cyfrowy 1000X w AM Technolgoies

Każdy oscyloskop cyfrowy 1000X otrzymał pakiet edukacyjny, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdzi się do nauki. Analityczne oprogramowanie oraz menu w języku polskim sprawiają, że praca przy pomocy tych urządzeń jest niezwykle efektywna. W modelach DSOX1204G oraz DSOX1102A znajduje się 7-calowy wyświetlacz, a także interfejsy LAN i USB umożliwiające wykonywanie jeszcze większej ilości zadań. Każdy oscyloskop cyfrowy 1000X odznacza się odświeżaniem na poziomie 50,000 przebiegów na sekundę. Niepodważalnym atutem tych urządzeń jest kompaktowość. Ich konstrukcja została tak opracowana, aby zajmowała jak najmniej miejsca.

Cena, a jakość, czyli jaki jest oscyloskop cyfrowy 1000X?

Każdy produkt znajdujący się na stronie AM Technologies pochodzi od renomowanych producentów, znanych na całym świecie. Tak samo jest w przypadku urządzeń należących do serii 1000X. Oscyloskopy cyfrowe 1000X są produktami Keysight oraz zostały wykonane z trwałych materiałów, które zapewniają im drugie oraz skuteczne działanie. Generator funkcyjny, licznik częstotliwości, czy woltomierz to przyrządy, które można znaleźć w modelach tej kategorii. Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego urządzenia w niewielkiej cenie, to oscyloskop cyfrowy 1000X jak najbardziej spełnia te wymogi.