2 i 4-kanałowe modele oscyloskopów InfiniiVision z serii 1000X o szerokości pasma od 50 MHz do 200 MHz, zapewniające profesjonalne pomiary i funkcje w przystępnej cenie, w tym standardową funkcję dekodowania dla pięciu protokołów danych szeregowych i zdalne połączenie za pośrednictwem LAN i USB.

filtruj:

kliknij aby filtrować:

Pasmo przenoszenia

+ -

Próbkowanie

+ -

Pamięć

+ -

Kanały

+ -

System operacyjny

+ -

Rozdzielczość

+ -

Komunikacja

+ -

Typ przyrządu

+ -

Napięcie maksymalne

+ -

Szesnaście wbudowanych sygnałów treningowych, aby zapewnić szybkie wykorzystanie zaawansowanych możliwości pomiaru i analizy właściwych dla InfiniiVision 1000 X-Series. Te sygnały treningowe mogą być również używane w połączeniu z bezpłatnym zestawem szkoleniowym dla nauczyciela, który zawiera obszerny przewodnik po laboratorium oscyloskopu i zestaw slajdów podstawowych oscyloskopu.
W modelach DSOX można zwiększytć pasmo za pomocą licencji, co umożliwia klientom zakup pasma wymaganej teraz i aktualizację wraz z rozwojem projektów w przyszłości. Oscyloskopy InfiniiVision 1000 z serii X są dostępne w paśmie 50, 70, 100 i 200 MHz i przyspieszają innowacje dzięki:

  • Specjalna technologia ASIC Keysight MegaZoom IV, która zapewnia szybkość aktualizacji do 200 000 przebiegów na sekundę i częstotliwość próbkowania 2 GSa / s, co pozwala na wizualizację przypadkowych i rzadkich błędów i anomalii, których oscyloskopy o podobnej cenie mogą przegapić.
  • Integracja urządzenia sześć w jednym, w tym analizator odpowiedzi częstotliwościowej (wykresy Bode), generator funkcji 20 MHz, analizator protokołów, woltomierz cyfrowy i licznik częstotliwości, co oszczędza cenną przestrzeń na stanowisku badawczym.
  • Standardowa łączność USB i LAN, która pozwala wielu inżynierom pracować na jednym instrumencie, łącząc się z siecią przez LAN i uzyskując dostęp do przeglądarki internetowej w celu zdalnego sterowania. Pozwala to uczniom i współpracownikom na dzielenie się sprzętem i pracę nad projektami z dowolnego miejsca, oszczędzając czas i pieniądze.
  • Pomiary profesjonalnej jakości i analizy oprogramowania, w tym funkcja szybkiej transformacji Fouriera (FTT) do analizy dziedziny częstotliwości i wykrywania anomalii niewidocznych w dziedzinie czasu.
  • Szybko analizuje i określa parametry sygnału, znajdując problemy z przesłuchami i zniekształceniami spowodowane nieliniowością wzmacniacza, a także testując maskę pass / fail do 200 000 testów na sekundę.
  • Standardowa funkcja wyzwalania i dekodowania najpopularniejszych protokołów szeregowych o niskiej prędkości, w tym: Inter-IC (I2C); Serial Peripheral Interface (SPI); Uniwersalny asynchroniczny odbiornik-nadajnik (UART / RS232); Sieć kontrolera (CAN); oraz lokalna sieć połączeń wzajemnych (LIN). Funkcja listera ułatwia użytkownikom przeglądanie pakietów danych skorelowanych w czasie, a błędy są wyróżniane.