ANALIZATORY MOCY

Zastosowanie analizatorów mocy jako mierników parametrów sieci

Podstawowym zadaniem produktów z tej kategorii jest analiza poboru mocy zarówno dla odbiorników jednofazowych jak i trzyfazowych. W zależności od modelu mogą być wyposażone w ekran dotykowy, funkcje pozwalające na pomiary bez konieczności programowania czy analizowanie przebiegów. Wszystkie modele łączy wysoka dokładność pomiaru oraz doskonałe wykonanie. Analizatory mocy Keysight dostępne w naszej ofercie spełnią oczekiwania profesjonalistów.

Najwyższej jakości analizatory mocy Keysight. Profesjonalne przyrządy pomiarowe renomowanych producentów

Każda branża związana z nowoczesnymi technologiami, wiedzą inżynieryjną, czy zawodami technicznymi, wymaga specjalistycznego podejścia i aparatury zapewniającej wydajność oraz dokładność. Analizatory mocy to aparaty służące do diagnostyki niemalże wszystkich parametrów systemów zasilania, takich jak natężenie, napięcie, częstotliwość, zużycie energii czy mocy. Profesjonaliści mają zatem możliwość wykonywania testów falowników, silników, urządzeń samochodowych czy transformatorów. Poniżej prezentujemy główne elementy, jakimi charakteryzują się przyrządy z tej grupy, dostępne w ofercie firmy AMT.
 

Energoelektronika na najwyższym poziomie. Analizatory mocy wśród najlepszej aparatury pomiarowej marki Keysight

Nowoczesna aparatura powinna pozwalać na osiąganie dokładnych pomiarów oraz charakteryzować się wysoką wydajnością, szerokim spektrum funkcjonowania oraz sprawdzonymi podzespołami. Nie bez przyczyny, aparaty stosowane w energoelektronice muszą wzbudzać pełne zaufanie specjalistów przyczyniając się do przeprowadzania wiarygodnych diagnoz. Aparatura pomiarowa, którą w tej kategorii prezentujemy, została zaprojektowana i wyprodukowana przez amerykańską, wiodącą w branży markę Keysight. Nasze sztandarowe modele, które wyróżniamy, to aparatura z serii IntegraVision (PA2200A) oraz N6705B oraz N6705C. Pierwszy z nich stanowi intuicyjne połączenie pomiaru mocy oraz wizualizacji dzięki oscyloskopowi sterowanemu dotykowo. Otrzymujemy w ten sposób dynamiczne i wielowymiarowe obrazy pozwalające na sprawdzanie oraz interpretację otrzymanych wyników. Całość domyka wygodny interfejs dotykowy o rozdzielczości 12.1”/310 mm. Model IntegraVision PA2200A pozwala zatem na pomiar i interpretację takich elementów, jak zasilaczy (w tym UPS), modułów samochodów elektrycznych (EV, HEV, PHEV), różnych typów zasilania (AC/DC, DC/AC, DC/DC), satelitarnych systemów energetycznych czy przyrządów stosowanych w lotnictwie i obronności. Analizator mocy SMU z serii N6780 z kolei, sprawdzi się w różnego rodzaju analizach związanych z żywotnością, wydajnością czy natężeniem prądu baterii od  nA do kilkudziesięciu Amperów. Pozwala na dokładną emulację baterii i testowanie, a dzięki nowoczesnemu i wydajnemu systemowi oraz wygodnemu wyświetlaczowi – na osiąganie sprecyzowanych wyników.
 

Aparatura pomiarowa od AMT stosowana w wielu dziedzinach inżynierii

Odpowiednio zaprojektowane analizatory mocy Keysight zapewniają pełny komfort użytkowania. Solidne podzespoły, nowoczesne oprogramowanie oraz intuicyjność obsługi usprawnią pracę oraz pomagają tworzyć energooszczędne rozwiązania w różnorodnych dziedzinach przemysłu. Aby dobrać odpowiedni model dla Państwa potrzeb, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi technicznymi każdego z aparatów. Wraz z aparatem, otrzymują Państwo wszystkie konieczne dokumenty oraz oprzyrządowanie. Firma AMT służy również radą oraz wsparciem podczas wyboru oferowanych produktów, w tym wysokiej klasy analizatorów mocy Keysight.