Multimetry Cyfrowe

Szeroka oferta - multimetry cyfrowe

Multimetry cyfrowe są urządzeniami służącymi do pomiaru różnych parametrów prądu. Pojęcie multimetr jest stosowane w dziedzinie elektrotechniki, aby opisać urządzenie badające przynajmniej podstawowe parametry takie jak napięcie, natężenie oraz opór. W naszej ofercie znajdą Państwo pełen przekrój produktów od ręcznych multimetrów tradycyjnych oraz cęgowych aż po precyzyjne i zaawansowane multimetry laboratoryjne najwyższej jakości.
 
Masz pytania, znalazłeś niższą cenę?
  22 532 28 00    info@amt.pl     Formularz

filtruj:

kliknij aby filtrować:

Rodzaje pomiarów

+ -

Komunikacja

+ -

Rozdzielczość

+ -

Multimetry - najlepszej klasy urządzenia do pomiarów parametrów elektrycznych

Najlepszymi urządzeniami służącymi do pomiaru różnych właściwości pomiaru parametrów elektrycznych są multimetry cyfrowe. W dziedzinie elektrotechniki, są stosowane, aby jak najdokładniej określić takie podstawowe parametry jak: natężenie, napięcie czy chociażby opór. Na naszej stronie, aparatura pomiarowa - w tym multimetry, jest dostępna w szerokiej gamie produktów, które są starannie wyselekcjonowane, tak aby spełniać wszystkie Państwa oczekiwania. W AM Technologies znajdą Państwo multimetry tradycyjne - ręczne i cęgowe oraz zaawansowane i niezmiernie precyzyjne multimetry laboratoryjne najwyższej jakości. Na stronie AMT są dostępne multimetry takich marek jak Keysight oraz FLUKE, najlepszych producentów sprzętu tego typu.

Aparatura pomiarowa - najlepsze multimetry dostępne na rynku

AM Technologies jako dystrybutor najwyższej klasy aparatury pomiarowej, zapewnia Państwu dostęp do różnorakich produktów. Multimetry marki Keysight, stosuje się do pomiaru napięcia zmiennego i stałego, rezystancji, prądu AC i DC, częstotliwości, pojemności oraz testu ciągłości i testu diody. Na  stronie AM Technologies są również dostępne ręczne multimetry cyfrowe. Niektóre z nich mają wbudowaną diodową latarkę, ułatwiającą realizację pomiarów w ciemnych pomieszczeniach i innych trudnych warunkach. Multimetry ręczne posiadają opcję  pomiaru wartości prądu bez konieczności podpinania się do układu - dzięki opcjonalnym cęgom.
 
Dostępne na stronie AM Technologies multimetry laboratoryjne są najbardziej zaawansowaną opcją, służącą do profesjonalnego i jak najbardziej dokładnego pomiaru wielu wartości oraz parametrów elektrycznych. Marka Keysight w swoich multimetrach laboratoryjnych zapewnia m.in.: na precyzyjną prezentację wyników zapewniając dostęp do histogramów na dużym kolorowym ekranie, sterowanie i odczyt wyników poprzez interfejsy USB, LAN, GPIB. Poza tym, w miernikach tego typu istnieje również możliwość podpięcia do komputera, co znacznie ułatwi odczyt pomiarów i zwiększy znacznie możliwości operacyjne urządzenia. Multimetry laboratoryjne są dostępne w rozdzielczościach pomiarowych od 4,5 do 8,5 cyfry. 

AM Technologies - gwarancja jakości

Na stronie AM Technologies oferujemy Państwu również multimetry marki FLUKE, które są gwarantem precyzyjnych pomiarów w dużym zakresie. Pozwalają na pomiary m.in.: temperatury, oporności, napięcia prądu stałego i zmiennego czy pojemności (tylko model 8846A). Są przeznaczone zarówno do pracy w laboratoriach wzorcujących jak i do zadań warsztatowych. Poza najlepszej jakości aparaturą pomiarową, na naszej stronie AM Technologies, w dziale multimetry znajdą Państwo również: mierniki modułowe USB, testery rezystancji izolacji, systemy akwizycji wraz z kartami pomiarowymi. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą.