Multimetr z zasilaczem 30W U3606B

Multimetr cyfrowy 5½ cyfry / zasilacz DC

Multimetr 5½ cyfry z zasilaczem 30W DC U3606B
Podwójna funkcjonalność w jednym przyrządzie
Równoczesne zasilanie i pomiar
–– DMM: maksymalne wskazanie 120,000, dokładność DCV 0.025%
–– zasilacz: dwa zakresy 30V/1A i 8V/3A, wyjście z zabezpieczeniem OVP i OCP, możliwość generacji stałego prądu i stałego napięcia
–– system antykradzieżowy Kensington lock

Multimetr z zasilaczem 30W U3606B

Powyższy produkt jest wyjątkowym, niezwykle przydatnym połączeniem multimetru laboratoryjnego o rozdzielczości 120 000 zliczeń przy 5½ cyfry oraz zasilacza DC 0-30V/1A. To połączenie jest w stanie zasilać testowane urządzenie, jednocześnie mierząc napięcie, prąd oraz wiele więcej. Multimetr laboratoryjny z zasilaczem charakteryzuje się podstawową dokładnością DCV 0,025, czteroprzewodowym pomiarem małych rezystancji, pomiarem częstotliwości, pojemności, diody oraz ciągłości obwodu. Ponadto, dzięki wbudowanym funkcjom matematycznym, jakimi są NULL, dBM, dB, Hold oraz wskazywanie wartości minimalnej, średniej i maksymalnej, jego możliwości pomiarowe obejmują funkcję Sweep, testowanie polaryzacji DC, test wzmocnienia tranzystora, kontrolę przekaźnika oraz testy marginesowe. Wbudowany zasilacz DC jest zabezpieczony przed przeciążeniami oraz może działać w trybie 0-30V/1A lub 0-8V/3A z dokładnością regulacji 0,01% + 3 mV co daje pełną kontrolę oraz bezpieczeństwo.

Multimetr z zasilaczem 30W U3606B jako innowacyjne rozwiązanie, wyposażone również w amperomierz i woltomierz, pomoże Ci odkryć jak łatwo można wykonywać zadania testowe oraz pomiarowe. Poprzez produkcję w najnowocześniejszej konfiguracji, dzięki której w multimetrze został zastosowany generator fali prostokątnej do 4,8 kHz oraz pełny interfejs USB 2.0, śmiało można powiedzieć, że ten model, jest jednym z najbardziej profesjonalnych narzędzi na rynku, obok których wręcz nie da się przejść obojętnie, tak jak w przypadku innych produktów obecnych w naszej ofercie, z którymi również zachęcamy się zapoznać. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, serdecznie zapraszamy do telefonicznego kontaktu z nami, postaramy się rozwiać każde z nich.