Generatory funkcyjne i ARB

Generatory funkcyjne i arbitralne

Generatory funkcyjne to urządzenia, które pozwalają na wytwarzanie zmiennych przebiegów elektrycznych. Nasze generatory funkcyjne marki Keysight Technologies, to seria generatorów z wyjątkową technologią Trueform, która zapewnia wiele możliwości, elastyczność oraz wierność i dokładność wyników - generator wygeneruje sygnał, jakiego oczekujesz, bez niedokładnych przybliżeń. Przez to, generatory funkcyjne dostępne na naszej stronie AM Technologies  są odpowiednie nawet przy  najbardziej złożonych testach.  Poza tym, nasze generatory funkcyjne charakteryzują się doskonałą integralnością sygnału, przez co mają Państwo gwarancję najwyższej rozdzielczości i najniższych zniekształceń. Warto pamiętać o tym, że mają Państwo możliwość wyboru różnych modeli generatorów, w których można rozbudować pamięć, zwiększyć pasmo lub dodać opcję przebiegów arbitralnych, przez co są one funkcjonalne i dają możliwość dopasowania aparatury do Państwa potrzeb.

Aparatura pomiarowa - generatory funkcyjne i ich możliwości

W swojej ofercie posiadamy aparaturę pomiarową - generatory funkcyjne i arbitralne marki Keysight, posiadające technologię Trueform, która daje lepszą jakość oraz nowe możliwości. Modele z serii 33600A pozwalają na projektowanie najbardziej złożonych przebiegów, z gwarancją generowania dokładnego sygnału - zamiast niedokładnego przybliżenia. Poza tym, posiadają pasmo 80/120Hz, od 1 do 2 kanałów, ich podstawowe funkcje to: sinus, prostokąt, narastający, impuls, trójkąt, szum Gaussa, PRBS (pseudorandom binary sequence), DC. Modele z serii 33500B charakteryzują się pasmem od 20 Mhz do 30 MHz dla przebiegów sinusoidalnych, prostokątnych i impulsowych. Generują sygnał o równie doskonałej jakości dzięki rozdzielczości na poziomie 16 bitów oraz próbkowaniu od 160MSa do 250 MSa/s. W zależności od Państwa potrzeb, generatory funkcyjne dostępne na stronie AM Technologies mogą mieć rozszerzaną pamięć (np. 1 MSa z możliwością rozszerzenia do 16 MSa). Inne generatory (modele: M8196A, M8190A, M8195A oraz wiele innych) łączą w sobie funkcjonalność, doskonałe parametry (odmienne w zależności od modelu) oraz szerokie zastosowanie. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami interesujących Państwa modeli.

AM Technologies - najlepszy wybór

Na stronie AM Technologies znajdą Państwo szeroki wybór aparatury pomiarowej marki Keysight. Generatory funkcyjne i ARB  to niezawodny sprzęt najwyższej klasy, polecany przez wielu specjalistów . Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych, interesujących Państwa modeli.