Sprzęt powystawowy

Rabaty nawet do 40%
Zapisz się do newslettera o dostępności powystawowego sprzętu

Sprzęt powystawowy - nasza oferta

Zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo często budżet, który jest przeznaczony na zakup odpowiedniego sprzętu, jest mniej lub bardziej ograniczony. Może się również zdarzyć tak, że z biznesowego punktu widzenia, nie opłaca się kupować całkiem nowych urządzeń. Dlatego, na naszej stronie jest dostępna opcja kupna sprzętu powystawowego, która na pewno ułatwi podejmowanie ważnych zakupowych decyzji. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt powystawowy, który można zakupić ze zniżką, która może sięgać nawet do 40%. Asortyment dostępny na stronie AMT składa się głównie z urządzeń marki Keysight Technologies. Na naszej stronie, znajdą Państwo m. in.: analizatory widma, multimetry, oscyloskopy cyfrowe oraz wiele innych. Chcemy bardzo wyraźnie podkreślić, że sprzęt powystawowy nie różni się praktycznie niczym od sprzętu nowego. Są to urządzenia pełnowartościowe, używane głównie podczas przeróżnych prezentacji jak również do naszego, wewnętrznego użytku.  Aparatura pomiarowa jest również wykorzystywana przez nas podczas targów. Kolejnym aspektem jest to, że nasze urządzenia mimo tego, iż były użytkowane kilkukrotnie, są całkowicie sprawne, w pełni wyposażone oraz posiadają gwarancję (jej długość zależy od danego modelu).

Aparatura pomiarowa - urządzenia Keysight Technologies

Nasza powystawowa aparatura pomiarowa, to głównie najwyższej jakości sprzęt marki Keysight Technologies, który jest dostępny w różnym przedziale cenowym. Nasza oferta, dostępna na stronie AMT to m.in.: częstościomierze z opcją OCX, multimetry laboratoryjne, oscyloskopy cyfrowe laboratoryjne czy przenośne analizatory widma. Szczegółowe dane techniczne dotyczące konkretnych modeli dostępnych w ofercie AMT, mogą Państwo znaleźć na naszej stronie. W naszej ofercie często pojawiają się nowe produkty, dlatego warto na bieżąco śledzić naszą stronę. 
 

AMT - najlepszy sprzęt powystawowy

Nasz sprzęt powystawowy to wybór, którego na pewno nie będą Państwo żałować. Główne zalety kupna aparatury powystawowej to: dostępność od ręki wybranych przez Państwa modeli; cena - aparatura pomiarowa powystawowa, jest o wiele tańsza niż nowe jednostki; dobre wyposażenie w licencje oraz małe ślady użytkowania lub ich całkowity brak. Szczególnie zachęcamy Państwa do zapisania się do newslettera, dzięki któremu będą Państwo na bieżąco z ofertą sprzętu powystawowego dostępnego na stronie AMT.