Seminarium wirtualne PathWave ADS w analizie i projektowaniu interfejsów DDR i SERDES


Zastosowanie PathWave ADS w analizie i projektowaniu interfejsów DDR i SERDES
Seminarium wirtualne: 6 listopada 2019, godz.: 11:00 – 12:00
Po terminie webinar dostępny na żądanie

Udział w seminarium jest bezpłatny natomiast prosimy o wcześniejszą rejestrację.
Zapraszamy do rejestracji

Wydajność warstwy fizycznej zyskuje na znaczeniu, ponieważ marginesy kurczą się wraz ze wzrostem prędkości i przepustowości. Zwiększenie częstotliwości taktowania stanowi wyzwanie dla klasycznych podejść do projektowania połączeń na płytach drukowanych (takich jak DDR, USB, PCIe, HDMI, Ethernet) i wymaga starannego doboru topografii PCB. Konieczna jest równoległa analiza pod kątem zarówno integralności sygnałów jak i obwodów zasilających, aby uzyskać solidną i stabilną konstrukcję.
 
Podczas tego wirtualnego seminarium przedstawione zostaną aktualne wyzwania dla interfejsów SERDES i DDR oraz najnowsze osiągnięciach z zakresu projektowania i symulacji połączeń służących do szybkiego przesyłu sygnałów cyfrowych na PCB.

Seminarium poprowadzi w języku polskim Andrzej Cimiński

Andrzej Cimiński jest inżynierem aplikacji oraz konsultantem technicznym w Keysight Technologies Sweden AB. Jego zainteresowania koncentrują się w obszarach dot. aplikacji radiowych i mikrofalowych - od teorii poprzez projektowanie do implementacji, integralności sygnałów i układów zasilających, interfejsów cyfrowych o wysokiej prędkości przesyłu danych, a także energoelektroniki.
Posiada stopień naukowy doktora nauk technicznych w zakresie elektroniki uzyskany na Politechnice Gdańskiej.

Galeria

Formularz rejestracyjny - ADS
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, żądania od nas ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, które zostały nam udostępnione. Jeśli przetwarzamy dane na podstawie Pani/Pana zgody, ma Pani/Pan prawo ją wycofać.