Nowe budżetowe oscyloskopy Keysight Technologies


Keysight Technologies, Inc. (NYSE: KEYS), wiodąca firma technologiczna, która pomaga przedsiębiorstwom, usługodawcom i rządom przyspieszać innowacje, wprowadziła do oferty 2 i 4-kanałowe modele oscyloskopów InfiniiVision z serii 1000X o szerokości pasma od 50 MHz do 200 MHz, zapewniające profesjonalne pomiary i funkcje w przystępnej cenie, w tym standardową funkcję dekodowania dla pięciu protokołów danych szeregowych i zdalne połączenie za pośrednictwem LAN i USB.

Nowe oscyloskopy z serii InfiniiVision 1000X wykorzystują ten sam interfejs użytkownika i technologię pomiaru, co w oscyloskopach Keysight InfiniiVision o wyższej wydajności. Intuicyjny panel przedni, teraz dostępny w języku polskim, jest łatwy w obsłudze i wbudowanej pomocy, które pomagają klientom szybko zrozumieć funkcje i opcje oscyloskopu oraz poprawić ogólną wydajność testu, w tym wskazówki dotyczące konfiguracji złożonych opcji analizy. Szesnaście wbudowanych sygnałów treningowych, aby zapewnić szybkie wykorzystanie zaawansowanych możliwości pomiaru i analizy właściwych dla InfiniiVision 1000 X-Series. Te sygnały treningowe mogą być również używane w połączeniu z bezpłatnym zestawem szkoleniowym dla nauczyciela, który zawiera obszerny przewodnik po laboratorium oscyloskopu i zestaw slajdów podstawowych oscyloskopu.

Nowe modele InfiniiVision 1000 z serii X można rozszerzyć przepustowość za pomocą licencji oprogramowania, co umożliwia klientom zakup przepustowości wymaganej teraz i aktualizację wraz z rozwojem projektów w przyszłości. Oscyloskopy InfiniiVision 1000 z serii X są dostępne w paśmie 50, 70, 100 i 200 MHz i przyspieszają innowacje dzięki:
  • Specjalna technologia ASIC Keysight MegaZoom IV, która zapewnia szybkość aktualizacji do 200 000 przebiegów na sekundę i częstotliwość próbkowania 2 GSa / s, co pozwala na wizualizację przypadkowych i rzadkich błędów i anomalii, których oscyloskopy o podobnej cenie mogą przegapić.
  • Integracja urządzenia sześć w jednym, w tym analizator odpowiedzi częstotliwościowej (wykresy Bode), generator funkcji 20 MHz, analizator protokołów, woltomierz cyfrowy i licznik częstotliwości, co oszczędza cenną przestrzeń na stanowisku badawczym.
  • Standardowa łączność USB i LAN, która pozwala wielu inżynierom pracować na jednym instrumencie, łącząc się z siecią przez LAN i uzyskując dostęp do przeglądarki internetowej w celu zdalnego sterowania. Pozwala to uczniom i współpracownikom na dzielenie się sprzętem i pracę nad projektami z dowolnego miejsca, oszczędzając czas i pieniądze.
  • Pomiary profesjonalnej jakości i analizy oprogramowania, w tym funkcja szybkiej transformacji Fouriera (FTT) do analizy dziedziny częstotliwości i wykrywania anomalii niewidocznych w dziedzinie czasu.
  • Szybko analizuje i określa parametry sygnału, znajdując problemy z przesłuchami i zniekształceniami spowodowane nieliniowością wzmacniacza, a także testując maskę pass / fail do 200 000 testów na sekundę.
  • Standardowa funkcja danych szeregowych zapewniająca wyzwalanie i dekodowanie najpopularniejszych protokołów szeregowych o niskiej prędkości, w tym: Inter-IC (I2C); Serial Peripheral Interface (SPI); Uniwersalny asynchroniczny odbiornik-nadajnik (UART / RS232); Sieć kontrolera (CAN); oraz lokalna sieć połączeń wzajemnych (LIN). Funkcja listera ułatwia użytkownikom przeglądanie pakietów danych skorelowanych w czasie, a błędy są wyróżniane.
Ceny oscyloskopów zaczynają się od 1900 zł netto.

Na temat Keysight Technologies
Keysight Technologies, Inc. (NYSE: KEYS), wiodąca firma technologiczna, która pomaga przedsiębiorstwom, usługodawcom i rządom przyspieszać innowacje. Rozwiązania Keysighta optymalizują sieci i wprowadzają produkty elektroniczne na rynek szybciej i przy niższych kosztach dzięki rozwianiom wspierającym wszystkie fazy powstania produktu od symulacji projektu, przez walidację prototypów, przez test produkcyjny po optymalizację w sieciach i środowiskach chmurowych. Keysight Technologies dostarcza rozwiązania dla wszystkich rynków związanych z komunikacją, lotniczego i obronnego, motoryzacyjnego, energetycznego, półprzewodnikowego i elektroniki ogólnej. Keysight wygenerował przychody w wysokości 4,3 mld USD w roku finansowym 2019. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.keysight.com.

Galeria