53220A

Rozdzielczość 12 cyfr/s oraz pasmo przenoszenia do 350MHz

Częstościomierz 53220A

Częstościomierz 53220A posiadający rozdzielczość 12 cyfr/s i pasmo przenoszenia do 350 MHz z dodatkową możliwością intensyfikacji o kanał RF do 6 lub 15 GHz, został zaopatrzony w różnorodne zegary oraz liczniki, które spełniają wszystkie wymogi w zakresie obrazowania częstotliwości oraz przedziałów czasowych. Bardzo przydatną funkcją tego urządzenia jest możliwość dołączenia dodatkowego akumulatora litowo-jonowego w celu przedłużenia czasu pracy nawet do 3 godzin. Ponadto, częstościomierz 53220A pozwala na połączenie się z komputerem PC dzięki złączom LXI-C LAN, USB oraz opcjonalnie GPIB. Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w analizy matematyczne oraz wykresy, dzięki czemu otrzymują Państwo niezwykle szczegółowe oraz czytelne pomiary. Częstościomierz 53220A dokonuje od 75 900 do 90 000 odczytów na sekundę, co czyni go liderem w kategorii sprawności oraz szybkości dokonywania pomiarów.

Częstościomierz 53220A został stworzony z myślą o osobach, dla których wykonywanie możliwie najszybszych oraz precyzyjnych pomiarów przy jak najprostszym użytkowaniu jest priorytetem. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 4,3', w jaki został zaopatrzony ten produkt, znacznie ułatwia dokonywanie wszelkich działań. Pomiarami, jakie możemy wykonać przy pomocy tego częstościomierza są: częstotliwość, współczynnik częstotliwości, okres, interwał, czas narastania i opadania, szerokość impulsu, faza, sumowanie, pojedynczy okres, a także napięcie max/min/p-p. Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat tego narzędzia, to serdecznie zapraszamy do telefonicznego kontaktu z nami.

Pomiary
Częstotliwość, współczynnik częstotliwości, okres, napięcie max/min/p-p, interwał, czas narastania i opadania, szerokość impulsu, faza, sumowanie, pojedynczy okres