Wektorowe generatory sygnalów VXG

Zaawansowane generatory sygnałów do aplikacji wykorzystujących fale milimetrowe

Wektorowe generatory VXG firmy Keysight oferują najwyższą w branży moc wyjściową z bardzo niskimi szumami fazowymi dla najbardziej wymagających zastosowań bezprzewodowych, lotniczych i obronnych. Dzięki wielokanałowej architekturze VXG możesz szybko przejść od testów blokujących i zakłócających do testów MIMO i kształtowania wiązki.
  • Oprogramowanie PathWave Signal Generation przyspieszające proces projektowania i testowania
  • Wielokanałowy generator sygnału fal milimetrowych o szerokości pasma RF do 5 GHz z łączeniem kanałów
  • Wysoka moc wyjściowa kompensująca straty w systemie i umożliwiająca testowanie wzmacniacza mocy 5G i OTA
  • Spójna fazowo synchronizacja LO i pasma podstawowego dla testów MIMO OTA z wieloma użytkownikami
Firma Keysight stworzyła najlepszy generator VXG, który umożliwia realizację projektów w najszerszych pasmach, najwyższych częstotliwościach i zastosowaniach wielokanałowych. Dzięki temu w pełni zintegrowanemu, skalibrowanemu i zsynchronizowanemu rozwiązaniu nie musisz się martwić błędami spowodowanymi dodatkowymi połączeniami i instrumentami. Dzięki integracji z oprogramowaniem PathWave Signal Generation możesz tworzyć sygnały referencyjne zoptymalizowane pod kątem wydajności i skracać czas spędzony na symulacji sygnałów.

Prawdziwa wydajność
Aby poznać zachowanie swojego urządzenia, będziesz podążać wieloma ścieżkami. VXG firmy Keysight wytwarzają sygnały, których potrzebujesz — od prostych do złożonych, od czystych do znieksztacłonych — aby przetestować projekt w jego granicach i poza nimi.

Wiodący w branży szum fazowy z technologią DDS
VXG wykorzystują nowoczesną konstrukcję bezpośredniej syntezy cyfrowej (DDS). Architektura DDS zapewnia znaczną poprawę szumów fazowych przy dużych przesunięciach z niezwykle precyzyjną rozdzielczością dostrajania częstotliwości. VXG obsługuje do czterech spójnych kanałów w jednym instrumencie i kontrolowaną fazą pomiędzy kanałami.

Najlepszy zakres dynamiki dzięki bezpośredniej architekturze RF
Dzięki zaawansowanemu, szybkiemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu (DAC) i cyfrowemu procesorowi sygnału, DDS w M9484C VXG może generować sygnały do 8,5 GHz bezpośrednio z 14-bitowego przetwornika DAC. Bezpośrednia architektura DDS eliminuje zniekształcenia sygnału spowodowane przez analogowy modulator I/Q, takie jak nierównowaga wzmocnienia, przesunięcie taktowania, przesunięcie kwadraturowe, przesunięcie DC i szum fazowy. To nowe rozwiązanie zapewnia najlepszy zakres dynamiki, szczególnie w przypadku generowania sygnału szerokopasmowego.
 

 

M9484C

M9384B

M9383B

Typ

Stacjonarny

Stacjonarny

Stacjonarny

Kanały RF

1, 2, lub 4

1 lub 2

1 lub 2

Zakres częstotliwości

9 kHz - 54 GHz (110 GHz)

1 MHz - 44 GHz

1 MHz - 44 GHz

Pasmo modulacji

2.5 GHz (5 GHz)

2 GHz (4 GHz) 

2 GHz

Moc wyjściowa na 10 GHz

+23 dBm

+22 dBm

+22 dBm

Szum fazowy na 10 GHz, 10 kHz offset

-132 dBc/Hz

-126 dBc/Hz

-126 dBc/Hz